Vokietijos kanclerė Angela Merkel, archyvinė nuotrauka

Merkel pareiškė, kad nesigaili atsistatydinusi partijos pirmininkės pareigų

5
(atnaujinta 14:43 2019.07.19)
Merkel, palikusi partijos "Vokietijos krikščionių demokratų sąjunga" pirmininkės postą 2018 metais, pranešė, kad nebepretenduos į šias pareigas, taip pat 2021 metais ji neketina vėl tapti kanclere

VILNIUS, liepos 19 — Sputnik. Vokietijos kanclerė Angela Merkel pareiškė, kad nesigaili atsistatydinusi iš "Vokietijos krikščionių demokratų sąjungos" (CDU) partijos pirmininkės pareigų, rašo RIA Novosti.

Angela Merkel, archyvinė nuotrauka
© Sputnik / Алексей Витвицкий

"Ne, aš nesigailiu dėl to", — sakė Merkel, atsakydama į žurnalisto klausimą Vokietijos žiniasklaidos transliuotoje spaudos konferencijoje Berlyne.

Kalbėdama apie konservatorių partijos reitingo sumažėjimą, kurį patvirtina apklausos rezultatai, kanclerė pareiškė, kad, jos nuomone, jei partija "toliau ramiai tęs darbą", pagerins savo poziciją.

2018 metais Annegret Kramp-Karrenbauer pakeitė Merkel CDU pirmininkės pareigose. Merkel, vadovavusi Vokietijos Vyriausybei nuo 2005 metų, pranešė, kad nebepretenduos į CDU pirmininkės pareigas, taip pat 2021 metais ji neketina vėl tapti kanclere. Dauguma vokiečių mano, kad Kramp-Karrenbauer nėra tinkama kanclerės pareigoms.

5
Tegai:
atsistatydinimas, Angela Merkel, Vokietija
Dar šia tema
Merkel pakomentavo neseniai įvykusius drebulio priepuolius
Merkel pasijuto blogai susitikimo su Suomijos premjeru metu
Po kelių priepuolių Merkel Berlyne klausėsi himnų sėdėdama
Specialistai iš lūpų perskaitė, ką priepuolio metu sakė Merkel