Kiras, archyvinė nuotrauka

Didžiojoje Britanijoje kiras pagrobė čihuahuą

35
(atnaujinta 10:57 2019.07.22)
Paukštis skrido gana žemai, nutūpė ant šunelio ir sučiupo jį savo snapu

VILNIUS, liepos 22 — Sputnik. Pietvakarių Anglijos Paigntono miestelyje kiras pagrobė čihuahua veislės šunelį iš jo šeimininkės sodo, praneša vietinis naujienų portalas "Devon Live".

Paukštis išskrido kartu su šuneliu.

Incidentas įvyko Devono apskrityje, pietvakarių Anglijoje. Kirą, kuris nutūpė ant šuns vardu Gizmo, pastebėjo šeimininkės vaikinas.

"Mano partneris tuo metu buvo sode, džiovė skalbinius, ir staiga pamatė, kad jis (kiras — Sputnik) skrenda labai žemai. Jis išsinešė Gizmo toli, nes nebegalėjome jo matyti. Aš nežinau, ar jis nukrito ir kur jis yra", — sakė trijų čihuaha savininkė Becca.

Šunelis vis dar nerastas. Nerimaujanti mergina tikisi, kad per socialinius tinklus ir spaudą pavyks surasti augintinį.

Devone tai nėra pirmas kartas, kai paukštis užpuola mažus šunelius. Kartą kirai nužudė čihuahua šuniuką, kitą kartą paukščiai sukapojo šunelį jo šeimininko akivaizdoje.

35
Tegai:
Didžioji Britanija, šuo, paukščiai
Dar šia tema
Ornitologai atskleidė pražūtingas sausros pasekmes Lietuvos paukščiams
Korgių "šeima" įsivaikino du raudonuosius vilkiukus — video
Žvejai

Bedarbiai Latvijos žvejai persikėlė į Rusiją dėl ES politikos

(atnaujinta 07:18 2020.11.30)
Pabrėžiama, kad spalį Europos Sąjunga priėmė sprendimą sumažinti kelių rūšių žuvų žvejybą Baltijos jūroje

VILNIUS, lapkričio 30 — Sputnik. Žvejas Valdis Avotinšas ir jo draugai, likę be darbo, buvo priversti palikti Latviją ir persikėlė į Rusiją. Apie tai jis pasakojo interviu Sputnik Latvija.

Pabrėžiama, kad spalį Europos Sąjunga nusprendė sumažinti kelių rūšių žuvų žvejybą Baltijos jūroje.

Latvijos žvejams, žvejojantiems draudžiamą rytinę Baltijos menkę, buvo leista sunaikinti žvejybos laivus už kompensaciją. Tačiau vyras, ​​tapdamas nerūpestingas, nusprendė palikti šalį, ieškodamas geresnio gyvenimo.

"Rusija labai gerai priėmė ir mane, ir mano bendražygius, kurie kadaise tralais žvejojo ​​Baltijos jūroje, tačiau dėl žiaurios Europos Sąjungos politikos buvo priversti išvežti savo laivus laužui", — sakė jis.

Vyras pabrėžė, kad žvejai už padarytą žalą gavo kompensaciją iš ES, tačiau jie mano, jog tai nepakankama.

"Na, ir ką? Gerai, aš nusipirkau seną vokišką automobilį už dalį pinigų, pravalgiau ir išgėriau dalį pinigų. Bet reikia dirbti, o Latvijoje dabar žvejoti neįmanoma", — sakė šaltinis.

Jis patikslino, kad kartu su bendražygiais jis nusprendė persikelti į Tolimuosius Rytus, kur gyvenimas yra "įdomus ir yra daug darbo".

Tegai:
žvejyba, ES, Rusija, Latvija
Dar šia tema
Už neteisėtą žvejybą Lietuvos gyventojui teks atlyginti daugiau nei 3 tūkst. eurų žalą
Būsimas aplinkos ministras turės išsaugoti Žuvinto turtus, pareiškė Nausėda
Koronaviruso testas

PSO įvardijo pagrindines koronaviruso perdavimo žmonėms versijas

(atnaujinta 14:43 2020.11.29)
Anksčiau PSO ekstremalių situacijų sveikatos srityje direktorius Maiklas Rajenas sakė, kad koronavirusas pradėjo plisti visame pasaulyje užkrėtus kelis nulinius pacientus

VILNIUS, lapkričio 30 — Sputnik. Vyresnysis PSO laboratorijos ekspertas Frankas Koningsas įvardijo pagrindines koronaviruso perdavimo versijas, transliacijos įrašą galima rasti Pasaulio sveikatos organizacijos (PSO) Twitter paskyroje.

Pasak jo, SARS-CoV-2 gali būti perduodamas žmonėms tiesiogiai iš šikšnosparnio žmonėms ir greitai bei visiškai prisitaikyti. Jis manė, kad šis scenarijus yra įmanomas, bet mažai tikėtinas.

"Remiantis antrąja, labiau tikėtina, virusas perėjo iš šikšnosparnio į vieną ar kelias gyvūnų rūšis, kur turėjo galimybę prie jų prisitaikyti, ir tik tada išplito tarp žmonių", — pabrėžė jis.

Jis pridūrė, kad atliekami tyrimai su įvairiais gyvūnais, įskaitant žemės ūkio ir naminius gyvūnus, siekiant nustatyti, kiek jie yra jautrūs infekcijai ir ar jie gali būti viruso nešiotojai. Jis pažymėjo, kad ateityje jiems taip pat gali prireikti vakcinos.

Anksčiau PSO ekstremalių situacijų sveikatos srityje direktorius Maiklas Rajenas sakė, kad koronavirusas pradėjo plisti visame pasaulyje užkrėtus kelis nulinius pacientus. Pasak jo, įvykus COVID-19 pandemijai, galime kalbėti apie daugiau nei vieną pirminę infekciją, nes patogeną žmonėms perduoti gali keli gyvūnai.

"Vis daugiau informacijos apie tai, kad SARS-CoV-2 virusas randamas įvairiose šalyse. Neseniai jis buvo nustatytas šikšnosparniams, taip pat įvairiose vietose matėme kitus potencialius vektorius", — paaiškino specialistas.

Tegai:
koronavirusas, Pasaulio sveikatos organizacija (PSO)
Temos:
Saugokime save ir kitus šį rudenį: koronavirusas Lietuvoje ir pasaulyje
Dar šia tema
Rusijoje papasakojo apie vakcinos "Sputnik V" bandymus vyresnio amžiaus žmonėms
Ketinama įsigyti šaldytuvus vakcinoms laikyti
Peilis

Širvintų rajone neblaivūs vyras ir moteris vienas kitą sužalojo peiliu

(atnaujinta 07:41 2020.11.30)
Pažymima, kad abu nukentėjusieji gydomi ambulatoriškai. Įtariamasis uždarytas į areštinę. Pradėtas ikiteisminis tyrimas

VILNIUS, lapkričio 30 — Sputnik. Sekmadienio popietė Širvintų rajone buitinio konflikot metu neblaivūs vyras ir moteris vienas kitą sužalojo peiliu, praneša Lietuvos policija.

Pranešama, kad incidentas įvyko Širvintų rajone esančiame Kabaldos kaime, namuose.

Neblaivus 1961 metais gimęs vyras, kurio kraujyje rasta 1,88 promilės alkoholio, peiliu sužalojo moters, gimusios 1963 metais ranką, o moteris, kuriai nustatytas 1,58 promilių girtumas, paėmusi peilį sužalojo vyrui koją.

Pažymima, kad abu nukentėjusieji gydomi ambulatoriškai. Įtariamasis uždarytas į areštinę. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Tegai:
moteris, vyras, peilis
Dar šia tema
Šiaurės vakarų Lietuvoje autobuso stotelėje vyras sumušė berniuką
Atvykę į iškvietimą dėl sugyventinių ginčo, pareigūnai rado neteisėtą ginklą ir narkotikų