Šveicarijos oro pajėgų naikintuvas F / A-18, archyvinė nuotrauka

Šveicarijos oro pajėgų naikintuvai palydėjo Rusijos vyriausybės lėktuvą

47
(atnaujinta 18:45 2019.08.19)
Lėktuve buvo valstybės vadovo padėjėjas Jurijus Ušakovas ir prezidento spaudos sekretorius Dmitrijus Peskovas

VILNIUS, rugpjūčio 19 — Sputnik. Vieną geriausių specialiojo būrio "Rossija" lėktuvą su Rusijos delegacija ir Kremliaus žurnalistais kelias minutes lydėjo du Šveicarijos oro pajėgų naikintuvai, pranešė RIA Novosti.

Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas ir Prancūzijos prezidentas Emanuelis Makronas, archyvinė nuotrauka
© Sputnik / Михаил Климентьев

Kaip pabrėžiama, Šveicarijos orlaiviai sekė lėktuvą virš Ženevos ir beveik penkias minutes lydėjo jį iki Prancūzijos sienos.

Rusijos delegacija ir korespondentai vyksta į Rusijos prezidento Vladimiro Putino ir Prancūzijos vadovo Emanuelio Makrono susitikimą, kuris vyks Prancūzijos pietuose. Lėktuve buvo valstybės vadovo Jurijaus Ušakovo padėjėjas ir prezidento spaudos sekretorius Dmitrijus Peskovas.

Tai ne pirmas kartas, kai Šveicarijos orlaiviai pakyla pasitikti Rusijos lėktuvų su aukšto rango svečiais. Anot kariškių, tai yra pagarbos išraiška. Peskovas, komentuodamas tokį Rusijos orlaivio palydėjimą po nusileidimo Marselyje, taip pat pažymėjo, kad Šveicarijoje jie taip išreiškia svetingumą.

Pirmadienį Putinas su vienos dienos vizitu lankysis Prancūzijoje. Susitikime su Makronu bus aptartas dvišalis bendradarbiavimas ir situacija Ukrainoje.

47
Tegai:
naikintuvai, lėktuvas, Rusija, Šveicarija
Dar šia tema
Ispanai sukritikavo savo karines oro pajėgas už incidentą su Šoigu lėktuvu
Paskelbtas naikintuvų MiG-31 skrydžio artimajame kosmose vaizdo įrašas