Filmas Žmogus-Voras, archyvinė nuotrauka

Žmogus-voras palieka "Marvel Cinema Universe"

66
(atnaujinta 20:31 2019.08.21)
Nesutarimai kilo dėl pinigų

VILNIUS, rugpjūčio 21 — Sputnik. "Marvel" kino studijos prezidentas Kevinas Feigas (Kevin Feige) nebebus filmų apie "Žmogų-vorą" prodiuseriu, nes negalėjo susitarti dėl finansų su "Sony Pictures" studija, praneša "Deadline".

"Mes esame nusivylę, tačiau gerbiame "Disney" sprendimą, kad Feigas negali likti pagrindiniu kito veiksmo filmo "Žmogus-voras" prodiuseriu. Tikimės, kad ateityje jie pakeis savo sprendimą, tačiau dabar to padaryti neįmanoma. Kevinas — nepaprastas žmogus ir esame dėkingi už jo pagalbą ir vadovavimą, mes vertiname tai, kaip jis padėjo mums kilti, tačiau dabar mes tęsime patys", — teigė "Sony Pictures" atstovas.

Leidinio šaltinis aiškino, kad nesutarimai kilo dėl pinigų. "Disney" norėjo, kad būsimas filmas "Žmogus-voras" būtų finansuojamas per pusę — "Sony" ir "Marvel", o pelnas būtų paskirstomas po lygiai.

Aktorius ir režisierius Sergejus Puskepalis
© Sputnik / Кирилл Каллиников

Tačiau "Sony" nenorėjo pasidalinti didžiausia savo franšize, siūlydama išlaikyti ankstesnę tvarką, pagal kurią "Disney" priklauso penki procentai nuo gautų pajamų.

Be to, po to, kai "Žmogus-voras: toli nuo namų" tapo žiūrimiausiu "Sony Pictures" filmu, studija nemato prasmės toliau bendradarbiauti su "Marvel".

Yra žinoma, kad jau pradėti kurti du filmai apie superdidvyrius, o "Sony" tikisi, kad pagrindiniai projekto dalyviai bus režisierius Džonas Votsas (Jon Watts), kuris nufilmavo ankstesnius veiksmo filmus apie "Žmogų-vorą", ir aktorius Tomas Holandas (Tom Holland).

Tačiau Votsas dar nesusitarė dėl bendradarbiavimo ir galbūt po nesutarimų negrįš prie franšizės.

66
Tegai:
kinas, voras, žmogus
Dar šia tema
Ciskaridzė papasakojo, kodėl verta peržiūrėti filmus apie Harį Poterį
Dūma atskleidė, kodėl Lietuva mažina Rusijos televizijos programų transliavimą
Romanas su "Vaiduokliu" ir žudikų meilė: "kultiniai" bučiniai kine
"Riešutų duona" ir Vitni Hjuston: Vilniuje startavo "Kinas po žvaigždėmis"