Branderburgo vartai Vokietijoje, archyvinė nuotrauka

Žiniasklaida: atrakcionas Vokietijoje buvo uždarytas dėl panašumų į svastiką

22
(atnaujinta 00:53 2019.08.28)
Buvo priimtas sprendimas pakeisti atrakciono struktūrą, kad parko lankytojams nekiltų tokių asociacijų

VILNIUS, rugpjūčio 24 — Sputnik. Atrakčionas "Erelio skrydis" pramogų parke Lofingeno mieste, Vokietijoje, buvo uždarytas po to, kai lankytojai pastebėjo jo dizaino panašumą į svastiką, praneša televizijos ir radijo kompanija SWR.

Pranešama, kad 23 metrų atrakcionas "Erelio skrydis", nudažytas ruda spalva, rugpjūčio pradžioje buvo pradėtas eksploatuoti Vokietijos Lofingeno miesto atrakcionų parke "Tatcmania".

Jis turi dvi konstrukcijas su sėdynėmis, iš kurių kiekviena yra papuošta erelio galva. Kai atrakcionas įjungiamas, šios konstrukcijos pasisuka į išorę primindamos svastiką parko svečiams.

Vaizdo įrašas su atrakcija, patvirtinantis panašumą, internete pradėjo plisti beveik iškart po "Erelio skrydžio" darbo pradžios. Parko administracija taip pat sužinojo apie svečių įspūdžius, susijusius su naująja pramoga.

Kaip leidiniui sakė parko vadovas Patrikas Chasleris, tai nepriimtina, todėl dabar atrakcionas uždarytas. Anot jo, anksčiau parko administracija ir darbuotojai nepastebėjo panašumų į svastiką. Dabar buvo priimtas sprendimas pakeisti atrakciono struktūrą, kad lankytojams nekiltų tokių asociacijų.

22
Tegai:
sovietinė simbolika, atrakcionas, Vokietija, žiniasklaida
Dar šia tema
Rusijos pakrantėje nederėtų demonstruoti svastikų: skandalas su britų kariais
Kodėl nei sovietiniai, nei nacionaliniai simboliai nepadeda Lietuvos vadovams sutarti
Paviešintas vaizdo įrašas, kaip Orenburge iš naujo atrakciono iškrito vyras
Iš Kinijos į Rusiją buvo bandoma įvežti virtuvines lentas su nacių simbolika