Mokykla

Kinijoje išpuolio mokykloje metu žuvo aštuoni vaikai

12
(atnaujinta 22:32 2019.09.03)
Pirmąją mokslo metų dieną į pagrindinę mokyklą "Čaojanpo" įsiveržė 40-metis vietos gyventojas ir užpuolė mokinius, iš dešimties nukentėjusių mokinių pavyko išgelbėti tik du

VILNIUS, rugsėjo 3 — Sputnik. Kinijoje aštuoni pradinių klasių mokiniai tapo vyro, kuris įsiveržė į švietimo įstaigą ir užpuolė vaikus, aukomis, apie šį tragišką įvykį praneša leidinys "Global Times".

Išpuolis pagrindinėje mokykloje "Čaojanpo", Hubėjaus provincijoje, įvyko pirmąją naujųjų mokslo metų dieną, rugsėjo 2 dieną. Apie 8:00 vietos laiku vyras įsiveržė į pastatą ir užpuolė vaikus. Dėl to nukentėjo dešimt vaikų, visi jie buvo skubiai nuvežti į ligoninę.

Naujausiais duomenimis, aštuoni nukentėję mokiniai mirė ligoninėje, dar du yra sunkios būklės, jiems suteikiama visa reikalinga pagalba.

Užpuolikas buvo operatyviai suimtas. Paaiškėjo, kad tai 40 metų vietos gyventojas, kuris anksčiau buvo teistas. Remiantis žiniasklaidos pranešimais, jis aštuonerius metus praleido kalėjime už pasikėsinimą nužudyti ir iš ten išėjo praėjusių metų gegužę. Policija tiria jo užpuolimo mokykloje priežastis.

Policija nepraneša, kaip vyras užpuolė mokinius, ar jis turėjo ginklą. Su žuvusių ir nukentėjusių vaikų artimaisiais dirba psichologai. Šiuo metu vietos valdžia sprendžia, kaip pagerinti švietimo įstaigų saugą.

12
Tegai:
vaikai, mokykla, išpuolis, Kinija