Britanijos policijos pareigūnai

Britanijoje konfiskuota rekordinė 1,3 tonos heroino partija

18
(atnaujinta 16:49 2019.09.04)
Pasak pareigūnų, tai vienas didžiausių konfiskuotų heroino krovinių Europoje, jo vertė viršija 130 milijonų eurų

VILNIUS, rugsėjo 4 — Sputnik. Nacionalinė kovos su nusikalstamumu agentūra kartu su Didžiosios Britanijos pasienio tarnyba konfiskavo rekordinę 1,3 tonos heroino partiją, kurios vertė viršija 120 milijonų svarų (130 milijonų eurų).

"Beveik 1,3 tonos A klasės narkotikų buvo konfiskuota iš konteinerinio laivo "MV Gibraltar" po to, kai jis rugpjūčio 30 dieną prisišvartavo Felikstovo uoste", — sakoma Nacionalinės kovos su nusikalstamumu agentūros pranešime.

Kaip pranešama, Nacionalinės kovos su nusikalstamumu agentūros žvalgyba nustatė, kad krovinys su heroinu yra laive, kai jis prisišvartavo Britanijoje, pakeliui į Antverpeną. Laivas atplaukė rugpjūčio 30 dieną, ir jį apieškojo pasienio kariuomenės padalinių ir Nacionalinės kovos su nusikalstamumu agentūros pareigūnai. Iš viso jie rado 1 297 kg medžiagos, suvyniotos į daugybę rankšluosčių ir chalatų.

Konfiskavus narkotikus, konteineris buvo grąžintas į laivą, kad būtų galima sekti paskirties punktą. Po sustojimo Belgijos uoste konteineris buvo sunkvežimiu pristatytas į sandėlį Roterdame, po to policijos pareigūnai sulaikė keturis žmones, ketinusius iškrauti konteinerį.

Pažymima, kad bendra tokio krovinio kaina gatvėse galėtų siekti apie 120 milijonų svarų (daugiau nei 130 milijonų eurų).

"Tai rekordinis konfiskuotas heroino krovinys Didžiojoje Britanijoje ir vienas didžiausių Europoje. Dėl to organizuotas nusikalstamumas prarado dešimtis milijonų svarų pelno", — pareiškė Nacionalinės kovos su nusikalstamumu agentūros direktoriaus pavaduotojas Metas Hornas.

18
Tegai:
narkotikai, Didžioji Britanija
Dar šia tema
Vilniaus kriminalistai sulaikė narkotinių medžiagų kontrabandą iš Latvijos
Už grotų sės narkotikais prekiavę Šiaulių pareigūnai
Lietuvoje prieš teismą dėl narkotikų stos Latvijos pilietis
Barselonoje sulaikytas vyras, paslėpęs kokainą po peruku