Ukrainos prezidentas Vladimiras Zelenskis

Ukrainos politologas papasakojo apie Zelenskio baimes

20
(atnaujinta 15:13 2019.09.05)
Politologo teigimu, dabartinis Ukrainos vadovas atlieka televizijos serialo "Tautos tarnas" herojaus Goloborodko vaidmenį

VILNIUS, rugsėjo 5 — Sputnik. Ukrainos politologas Andrejus Jermolajevas pareiškė, kad Ukrainos prezidentas Vladimiras Zelenskis bijo susidurti su atšiauria realybe. Ekspertas tai pareiškė televizijos kanalo "ZIK" eteryje.

Pasak Jermolajevo, valstybės vadovas iki šiol yra virtualaus pasaulio įkaitas ir atlieka televizijos serialo "Tautos tarnas" herojaus Goloborodko vaidmenį.

"Jis yra lempos vergas. Jis bijo, jis nežino, koks jis kitas. Jis žino, kaip būti Goloborodko, bet nežino, kaip būti Zelenskiu", — pasakė Jermolajevas.

Jo nuomone, valdžios institucijų taikomos priemonės neturi nieko bendro su ekonominių problemų sprendimu.

Anksčiau Rusijos parlamentarai pareiškė, kad Vladimiras Zelenskis per pirmąjį šimtą dienų valstybės vadovo poste bandė įsitvirtinti kaip savarankiška figūra, tačiau realios pažangos nei vidaus, nei užsienio politikoje kol kas nėra.

Pirmasis Rusijos Valstybės Dūmos užsienio reikalų komiteto pirmininko pavaduotojas Dmitrijus Novikovas pažymėjo, kad Zelenskis, būdamas nekvailas žmogus, jei nori likti politikoje, turi suprasti, kad jo pergalė rinkimuose nėra asmeninis nuopelnas, tai tik atsakas į Ukrainos visuomenės poreikius.

Anot Valstybės Dūmos deputato iš Krymo Ruslano Balbeko, Zelenskis dar neparodė savęs kaip tikro Ukrainos nacionalinių interesų gynėjo.

Pats Vladimiras Zelenskis pareiškė, kad kritiškai vertina savo pirmąjį šimtą dienų valstybės vadovo poste, laiko jas "ramiu pasivaikščiojimu".

Jis išreiškė įsitikinimą, kad dabar šalis pagaliau "sugebės įjungti penktą pavarą ir tvirtai judėti pokyčių keliu".

20
Tegai:
Ukraina, Vladimiras Zelenskis
Dar šia tema
Putinas mano, kad Zelenskis yra geras aktorius
Zelenskis nesugebėjo ištarti žodžio "Rusija"
Pakaks kopijuoti Putiną: ukrainiečius supykdė Zelenskio nuotrauka iš treniruotės
Verslininkas įvardijo sąlygą, kad Zelenskis būtų išrinktas antrai kadencijai