Oro linijų bendrovės EasyJet lėktuvas

Britanijos bendrovės lėktuvo keleivis pakeitė į darbą neišėjusį pilotą

61
(atnaujinta 15:48 2019.09.05)
Lėktuvo skrydis iš Mančesterio į Ispaniją buvo atidėtas neribotam laikui, todėl tam, kad nereikėtų laukti kelių valandų, vienas iš keleivių pasisiūlė padėti

VILNIUS, rugsėjo 5 — Sputnik. Didžiosios Britanijos oro linijų bendrovės "EasyJet" lėktuvo, vykstančio iš Mančesterio į Ispanijos Alikantę, keleivis pakeitė lakūną, kuris neatvyko į reisą. Apie tai praneša laikraštis "Manchester Evening News".

Maskvos srityje avariniu būdu nusileido lėktuvas dėl variklyje kilusio gaisro
© Sputnik / ГУ МЧС по Московской области

Lėktuvo skrydis buvo atidėtas neribotam laikui. Apie tai, kad pilotas neatvyko į darbą, keleiviai sužinojo, kai jau buvo atliktas patikrinimas.

Tarp keleivių buvo Maiklas Bredlis, vykstantis atostogauti su žmona ir mažais vaikais. Vyras atsisakė kelias valandas laukti rezervinio skrydžio ir pasiūlė "EasyJet" atlikti piloto pareigas.

Jis susisiekė su oro linijų bendrovės administracija ir pranešė, kad turi pasiėmęs piloto pažymėjimą. Jam perskambino per minutę ir leido pilotuoti lėktuvą.

"EasyJet" atstovai padėkojo Bradliui už tai, kad jis padėjo lėktuvo keleiviams laiku pasiekti paskirties vietą.

Skrydžių kompanija patikslino, kad vyrui buvo leista sėsti į piloto kėdę po išsamaus patikrinimo.

"Šis sprendimas visiškai atitinka taisykles, nes jis turėjo pasą ir piloto licenciją. Saugumas mums yra svarbiausias", — pranešė "EasyJet".

61
Tegai:
lėktuvas, Didžioji Britanija
Dar šia tema
Prieš 20 metų Baltarusijoje dingusi mergaitė atsirado Rusijoje