Amerikiečių dainininkė Niki Minaž, archyvinė nuotrauka

Nicki Minaj paskelbė apie savo karjeros pabaigą

41
(atnaujinta 12:40 2019.09.07)
Dainininkė pridūrė, jog dalis prieš ją nusiteikusių žmonių "bus patenkinti" tokiu jos sprendimu

VILNIUS, rugsėjo 6 — Sputnik. Amerikiečių dainininkė Nicky Minaj paskelbė apie savo kaip dainininkės karjeros pabaigą.

"Aš nusprendžiau pasitraukti nuo scenos ir atsiduoti šeimai", — Twitter'yje rašė ji.

Dainininkė pridūrė, kad dalis prieš ją nusiteikusių žmonių "bus patenkinti" šiuo sprendimu. Nicky Minaj mylės savo gerbėjus "iki gyvenimo pabaigos".

Rugpjūtį 36-erių dainininkė paskelbė, kad po 80 dienų ištekės už savo vaikino Keneto Peti.

Nicky Minaj įrašė keturis albumus po amerikiečių reperio Lil Wayne Young Money ženklu. Vienas iš jų — "Pink Friday" — tapo platininiu per vieną mėnesį.

Dainininkė taip pat turi dešimt "Grammy" apdovanojimų.

41
Tegai:
nuosprendis, dainininkė
Dar šia tema
Karjerą baigusi Meilutytė prisipažino, kad kovojo su depresija
"FINA" dvejiems metams diskvalifikavo karjerą baigusią Meilutytę
Masiulis sprendimą jį atleisti iš ministro pareigų laiko Karbauskio "kerštu"
Putinas pajuokavo, iki kokio amžiaus galima likti politikoje
Twitter išmaniajame įrenginyje

Amerikos socialiniai tinklai didina cenzūrą: Twitter įvedė sankcijas RIA Novosti

(atnaujinta 11:50 2020.09.28)
Anksčiau Twitter tokiu pačiu būdu blokavo RT ir Sputnik profilius

VILNIUS, rugsėjo 28 — Sputnik. Twitter žengė dar vieną žingsnį kontroliuodama Rusijos informacinį lauką — pašalino RIA Novosti paskyrą iš paieškos lauko, praneša RIA Novosti.

Vartotojai, kurie anksčiau neužsiprenumeravo agentūros puslapio, dabar negalės jo rasti nei Rusijoje, nei kitose šalyse. Anksčiau Twitter tokiu pačiu būdu blokavo RT ir Sputnik profilius.

"Mes tokius Twitter apribojimus laikome žiniasklaidos cenzūros veiksmu, kurį tiesiogiai draudžia Rusijos Konstitucija. Socialinis tinklas nereaguoja į mūsų prašymus ir nepaaiškina savo sprendimų", — sakė naujienų agentūros "Rossija segodnia" spaudos tarnyba.

Rugpjūčio mėnesį Twitter vadovybė paskelbė, kad žymės vyriausybės kontroliuojamas žiniasklaidos paskyras. Tiesa, tai galioja ne visiems.

"Tokio ženklo nerasite šalia "Amerikos balso" arba "Radio Svoboda". Tačiau asmeninėje Margaritos Simonian paskyroje yra ženklas "Valstybinis leidinys". Tai tokia ta lygybė ir teisingumas. Ir, žinoma, teisinga "žodžio laisvė", kurgi be jos. Prašome laikyti šį pranešimą kreipimusi į "Roskomnadzor", — pridūrė spaudos tarnyba.

Rusijos žiniasklaidos priespaudos atvejai Baltijos šalyse
© Sputnik /
Rusijos žiniasklaidos priespaudos atvejai Baltijos šalyse
Tegai:
Twitter
Dar šia tema
Lavrovas mano, kad "Sputnik" ir "RT" diskriminacija Europoje yra nepriimtina  
Rusijos senatorius pasiūlė draudimą transliuoti RT Baltijos šalyse aptarti ETPA
Rusijoje palygino RT draudimą Latvijoje su TSRS kova su "priešų balsais"
Geltonųjų liemenių protestai Paryžiuje, archyvinė nuotrauka

Lukašenka patarė Makronui atsistatydinti pačiam, primindamas apie "geltonąsias liemenes"

(atnaujinta 10:29 2020.09.28)
Emanuelio Makrono teigimu, Baltarusijos prezidentas Aleksandras Lukašenka turėtų palikti savo postą. Lukašenka atsakydamas priminė Makronui apie "geltonąsias liemenes" ir pažymėjo, kad pagal Prancūzijos lyderio logiką, jam pats laikas atsistatydinti

VILNIUS, rugsėjo 28 — Sputnik. Baltarusijos prezidentas Aleksandras Lukašenka Prancūzijos prezidentą Emanuelį Makroną pavadino "nebrandžiu politiku", priminė apie "geltonąsias liemenes" ir pasiūlė Minską kaip platformą deryboms dėl valdžios perdavimo su "Black Lives Matter" grupių atstovais ir musulmonais, protestuojančiais Marselyje ir Lione, praneša RIA Novosti

Anksčiau Makronas interviu laikraščiui "Le Journal du Dimanche" sakė, kad Baltarusijoje yra valdžios krizė, kuri "negali priimti demokratijos logikos ir bando išsilaikyti jėga", todėl prezidentas Lukašenka turi palikti savo postą.

Baltarusijos lyderis Aleksandras Lukašenka pakomentavo Makrono žodžius, primindamas jam apie vykstančius "geltonųjų liemenių" protestus Prancūzijoje.

"Būdamas šalies prezidentu, vadovaudamasis paties pono Makrono principais, noriu pasakyti, kad pats Prancūzijos prezidentas, remiantis jo logika, turėjo atsistatydinti prieš dvejus metus, kai Paryžiaus gatvėse pasirodė "geltonosios liemenės", — sakė Lukašenka. 

Primename, kad rugpjūčio 9 dieną, iškart po prezidento rinkimų, kuriuose, CRK duomenimis, laimėjo Aleksandras Lukašenka, surinkęs 80,1 % balsų, Baltarusijoje prasidėjo masinės protesto akcijos. Opozicija šių rezultatų nepripažįsta ir nugalėtoja laiko Svetlaną Tichanovskają.

"Geltonųjų liemenių" protestai Prancūzijoje prasidėjo 2018 metų lapkričio viduryje, kai apie 290 000 protestuotojų išėjo į Prancūzijos miestų gatves, protestuodami prieš kuro kainų didinimą.

Masinius protestus lydėjo riaušės ir susirėmimai su policija. Iš pradžių buvo pranešta apie daugiau nei 400 sužeistųjų, 14 sunkiai sužeistų ir vieną žuvusįjį.

Prancūzijos valdžia nuo 2019 metų atšaukė kuro mokesčių padidinimą, tačiau protestuotojų tai netenkino ir jie pradėjo reikalauti padidinti perkamąją galią, be to, reikalavo vyriausybės atsistatydinimo.

Po dvejų metų "geltonųjų liemenių" protestai tęsiasi. Rugsėjo 12 dieną per mitingą Paryžiuje protestuotojai mėtė akmenis į policijos pareigūnus. Buvo sulaikyta apie 200 žmonių. 17-ajame Paryžiaus rajone policija prieš protestuotojus naudojo ašarines dujas.

Tegai:
Aleksandras Lukašenka, Emanuelis Makronas
Temos:
Baltarusijos prezidento rinkimai ir įvykiai po jų
Buvusi kandidatė į Baltarusijos prezidentus Svetlana Tichanovskaja

Prancūzijos prezidentas susitiks su Tichanovskaja Lietuvoje, "jei ji paprašys"

(atnaujinta 16:11 2020.09.28)
Prancūzijos vyriausybė pažymėjo, kad vienas iš aktualiausių šalies vadovo vizito Lietuvoje tikslų yra "Baltarusijos krizės sprendimas"

VILNIUS, rugsėjo 28 — Sputnik. Prancūzijos prezidentas Emanuelis Makronas vizito Lietuvoje metu susitiks su buvusia kandidate į prezidentus Svetlana Tichanovskaja, "jei ji to paprašys". Apie tai pareiškė oficialus Prancūzijos vyriausybės atstovas Gabrielis Attalis.

"Šis vizitas turi dar aktualesnę užduotį, akivaizdu, kad tai krizės Baltarusijoje išsprendimas", — cituoja jį "Reuters".

Tichanovskaja į Lietuvą atvyko beveik iškart po rinkimų Baltarusijoje, kuriuos laimėjo Aleksandras Lukašenka.

Anksčiau ji paragino Paryžių imtis tarpininkės vaidmens Baltarusijos krizėje.

Tikimasi, kad trijų dienų vizito Lietuvoje ir Latvijoje metu Makronas su kolegomis aptars ES, NATO, regioninio saugumo darbotvarkę, dvišalį bendradarbiavimą prekybos, ekonomikos, mokslo ir inovacijų bei kultūros srityse.

Rugpjūčio 9 dieną Baltarusijoje vyko prezidento rinkimai, kuriuose, CRK duomenimis, nugalėjo Lukašenka, surinkęs 80,1 proc. Pagal teisės aktus, išrinkto prezidento inauguracija turi įvykti per du mėnesius nuo rinkimų dienos.

Vėliau teisėsaugos institucijos nustojo sklaidyti mitingus ir naudoti jėgą bei specialią įrangą. Oficialiais duomenimis, pirmosiomis dienomis buvo sulaikyta per 6,7 tūkst. žmonių. Kaip pranešė respublikos Vidaus reikalų ministerija, per riaušes buvo sužeisti šimtai žmonių, tarp jų — per 130 teisėsaugos pareigūnų. Valdžia oficialiai patvirtino trijų protestuotojų mirtį.

Tegai:
prezidento rinkimai, Baltarusija, Lietuva, Emanuelis Makronas, Svetlana Tichanovskaja
Temos:
Baltarusijos prezidento rinkimai ir įvykiai po jų
Dar šia tema
"Galimas susitikimas su Tichanovskaja": Makronas atvyks į Lietuvą ir Latviją 
Tichanovskaja įvertino galimybę susitikti su Prancūzijos prezidentu Lietuvoje
Makronas paragino Lukašenką pasitraukti iš prezidento posto