JAV Kongresas

Ekspertas įvertino JAV Kongreso raginimą įvesti sankcijas Rusijai

11
(atnaujinta 15:21 2019.09.06)
Anksčiau Kongreso nariai paragino JAV prezidentą įvesti sankcijas asmenims, atsakingiems, jų nuomone, už žmogaus teisių pažeidimus Rusijoje per protestus Maskvoje

VILNIUS, rugsėjo 6 — Sputnik. JAV Kongreso narių raginimas įvesti sankcijas Maskvai po neteisėtų mitingų gali apriboti AV prezidento Donaldo Trampo administracijos galimybes veikti bet kokių susitarimų su Rusija aptarimo metu, mano politologas Michailas Troickis.

JAV Atstovų rūmų užsienio reikalų komiteto vadovas demokratas Eliotas Engelas ir kitas įtakingas Rūmų narys Maiklas Makolas paragino JAV prezidentą Donaldą Trampą įvesti sankcijas asmenims, atsakingiems, jų nuomone, už žmogaus teisių pažeidimus Rusijoje per protestus Maskvoje, sakoma pranešime, paskelbtame Engelo tinklalapyje.

"Toks Atstovų rūmų Užsienio reikalų komiteto vadovų pareiškimas vargu ar turės kokių nors skubių materialių padarinių, tačiau jis nustato toną tolesniems Rusijos klausimo svarstymams ir taip pat gali apriboti Trampo administracijos galimybes veikti bet kokių susitarimų su Rusija aptarimo metu", — RIA Novosti pareiškė ekspertas.

Anot Troickio, "Kongresas gali susieti, pavyzdžiui, sutarčių su Rusija ratifikavimą ar savo sutikimą panaikinti JAV antirusiškas sankcijas su diskusija apie tarp Trampo ir Putino susiklosčiusią situaciją".

"Žinoma, tokia deklaracija nesukuria papildomos perspektyvos gerinti Rusijos ir JAV santykius", — pažymėjo ekspertas.

Sankcijos prieš Rusiją ir tarptautinė prekyba
© Sputnik /
Sankcijos prieš Rusiją ir tarptautinė prekyba
11
Tegai:
sankcijos Rusijai, Rusija, JAV
Temos:
Lazda turi du galus: sankcijos Rusijai (213)
Dar šia tema
Prekybos karo su JAV kontekste Rusija Kinijai gali pakeisti daugybę prekių
Ekspertas: Makrono ir Putino susitikimas padės sušvelninti sankcijas
Rusijos vyriausybė metams pratęsė uždraustų produktų naikinimo taisyklių galiojimą