Vladimiras Zelenskis, archyvinė nuotrauka

Zelenskį prajuokino juokeliai apie Rusiją ir Lukašenką

51
(atnaujinta 13:28 2019.09.20)
Buvę Zelenskio kolegos iš pramogų pasaulio parengė pokštą: parodė, kaip bendrame pokalbyje galėtų susirašinėti didžiausių pasaulio šalių vadovai

VILNIUS, rugsėjo 20 — Sputnik. Ukrainos prezidentą Vladimirą Zelenskį sužavėjo juokingas susirašinėjimas, kurį parodė "Kvartal 95" studija uždaroje "YES" forumo dalyje.

Studija juokais dideliame ekrane parodė susirašinėjimą tarp pasaulio lyderių. Be kita ko, pokštas perteikė ir stereotipus apie Rusiją ir Baltarusiją.

Šešioliktasis kasmetinis "YES" forumas vyko Kijeve rugsėjo 12–14 dienomis. Juokingo didžiausių pasaulio valstybių susirašinėjimo vaizdo įrašą Facebook paskelbė Atlanto tarybos vykdomasis viceprezidentas Deimonas Vilsonas (Damon Wilson).

Sukurto susirašinėjimo dalyviai buvo JAV, Didžiosios Britanijos, Prancūzijos, Vokietijos, Rusijos, Kinijos, Šiaurės Korėjos, Ukrainos vadovai bei buvęs Ukrainos prezidentas Petro Porošenka.

Pavyzdžiui, Rusija šiame susirašinėjime planavo "aneksuoti" pusę Didžiosios Britanijos, reaguodamos į tai Prancūzija, JAV ir Vokietija pagrasino sankcijomis, Ukraina prašė paskolų, Šiaurės Korėja "pasigyrė raketomis", o Porošenka siūlo JAV investuoti į šokolado verslą Ukrainoje.

Kitas įrašas rodo, kad po to, kai Baltarusijos prezidentas Aleksandras Lukašenka, tariamai iš pradžių negalintis suprasti, kas yra "selfie", o paskui kelis kartus siunčia nesėkmingus kadrus, parodydamas iš arti savo ūsus. Salėje sėdintis Zelenskis juokiasi.

Studija "Kvartal 95" kuria filmus, serialus bei humoristines programas. Anksčiau Zelenskis, kuris yra "Kvartal 95" įkūrėjas, teigė pasitraukęs iš verslo dėl to, kad buvo išrinktas valstybės vadovu.

51
Tegai:
Aleksandras Lukašenka, Ukraina, Rusija, Vladimiras Zelenskis
Dar šia tema
Zelenskis vs Goloborodko: kuo panašūs Ukrainos prezidentas ir jo įvaizdis seriale
Rugsėjo 23 dieną Zelenskis lankysis JAV
Zelenskis įvardijo pagrindines savo kaip prezidento užduotis