Ryga

Rusijos ambasadorius Latvijoje įsitikinęs, kad sankcijos pasibaigs

31
(atnaujinta 19:47 2019.09.20)
Diplomato teigimu, dirbtinas natūralių procesų tramdymas reikalauja daug energijos, yra brangus ir neveiksmingas ilgalaikėje perspektyvoje

VILNIUS, rugsėjo 20 — Sputnik. Sankcijos anksčiau ar vėliau baigsis, dirbtinis natūralių procesų sutramdymas neveiksmingas, pareiškė Rusijos ambasadorius Latvijoje Jevgenijus Lukjanovas, praneša RIA Novosti.

"Neabejoju, kad prekybos karams, kuriuos kai kurie iš mūsų partnerių pateikia sankcijų pavidalu, baigsis logiškai ir natūraliai", — pareiškė jis verslo forume Maskvos ir Rygos bendradarbiavimo klausimais.

Jis pridūrė, kad "dirbtinas natūralių procesų sutramdymas reikalauja daug energijos, yra brangus ir neveiksmingas ilgalaikėje perspektyvoje".

Diplomatas su džiaugsmu atkreipė dėmesį į pragmatišką Latvijos verslo požiūrį į verslo ryšių su Rusijos partneriais plėtrą.

"Mes suprantame, kad dirbtinai sukuriamų kliūčių ir politinio angažavimo sąlygomis kartais sunku laikytis bendradarbiavimo kurso", — pridūrė jis.

Rusijos Federacijos ir Vakarų šalių santykiai pablogėjo dėl padėties Ukrainoje ir Krymo situacijos, kai po referendumo pusiasalis tapo Rusijos teritorijos dalimi. Vakarai, kaltindami Rusijos Federaciją, paskelbė sankcijas. Maskva ėmėsi atsakomųjų priemonių, nustatė importo atsisakymo kursą ir nuolat primena, kad kalbėtis sankcijų kalba yra neproduktyvu.

Pastaruoju metu ES šalyse vis labiau siūloma panaikinti sankcijas prieš Rusijos Federaciją.

Sankcijos prieš Rusiją ir tarptautinė prekyba
© Sputnik /
Sankcijos prieš Rusiją ir tarptautinė prekyba
31
Tegai:
sankcijos Rusijai, Rusija, Latvija
Temos:
Lazda turi du galus: sankcijos Rusijai (247)
Dar šia tema
Zacharova patarė JAV negąsdinti Rusijos sankcijomis
Tusko įpėdinis apibrėžė savo požiūrį į ES santykius su Rusija ir Kinija
Politologas: ES gyventojai supranta sankcijų karo su Rusija destruktyvumą