Žmogus sėdi prie kompiuterio, archyvinė nuotrauka

Austrijoje sutuoktiniai internetu užsisakė drabužių, o gavo ekstazio

5
(atnaujinta 15:39 2019.09.23)
Kaip rašoma leidinyje, sutuoktinių pora internetu užsisakė kelis drabužius iš Nyderlandų, tačiau gavus siuntą paaiškėjo, kad siuntinys priklauso ne jiems

VILNIUS, rugsėjo 23 — Sputnik. Sutuoktinių pora iš Austrijos Linco miesto užsisakė drabužių paštu, tačiau pašto dėžutėje rado beveik 500 tūkst. eurų vertės ekstazio tablečių, pirmadienį pranešė "Kurier".

Kaip rašoma leidinyje, austrų pora internetu užsisakė dvi sukneles iš Nyderlandų. Atvyko du siuntiniai, vienas iš jų buvo palyginti sunkus. Kai gavėjai juos atidarė, moteris pirmiausia nusprendė, kad tai dekoratyviniai akmenys, tačiau jos vyras iškart suprato, kad tai yra narkotikai — siuntinyje buvo 24 800 ekstazio tablečių, kurių bendra suma — apie pusė milijono eurų.

Atsitiktiniai gavėjai su netikėta siunta išvyko į paštą, jo darbuotojai, savo ruožtu, pranešė policijai. Austrijos teisėsaugos pareigūnai nustatė, kad siuntinys iš Nyderlandų buvo skirtas Škotijos gyventojui. Vietos valdžia jau nustatė tikrojo adresato tapatybę ir jį sulaikė.

Anot "Kurier", Nyderlandų valdžia dar turi išsiaiškinti, kas siuntė paketą su narkotikais.

5
Tegai:
narkotikai, internetas, Nyderlandai, Austrija
Dar šia tema
Šešėlinis mėsos verslas Kaune: antisanitarinės sąlygos, ginklas ir kontrabanda
Majauskas atsinešė į Seimą kanapių aliejaus
Lietuvoje šimtai nėščių moterų piktnaudžiauja alkoholiu