Italijos ministras pirmininkas Džiuzepė Kontė

Italijos premjeras pabrėžė svarbų Rusijos vaidmenį sprendžiant pasaulines krizes

8
(atnaujinta 00:37 2019.09.25)
Premjeras pabrėžė, jog nėra pagrindo teigti, kad Rusija atlieka "dezintegruojančios šalies vaidmenį" kitų valstybių atžvilgiu

VILNIUS, rugsėjo 24 — Sputnik. Italijos ministras pirmininkas Džiuzepė Kontė (Giuseppe Conte) pabrėžė svarbų Rusijos vaidmenį sprendžiant didžiules tarptautines krizes ir atkreipė dėmesį į įrodymų, kad Maskva neva atlieka tam tikrą "dezintegracinį vaidmenį" kitų šalių atžvilgiu, trūkumą.

Apie tai Italijos ministras pirmininkas pareiškė interviu šalies naujienų kanalui "Skytg24" Niujorke, kur jis lankosi 74-ojoje JT Generalinės Asamblėjos sesijoje.

"Neturiu pagrindo teigti, kad Rusija atlieka dezintegruojantį vaidmenį vyriausybių, sistemų, partijų atžvilgiu. Pridursiu, kad ji yra svarbi sprendžiant visas reikšmingiausias geopolitines krizes pasaulyje", — teigė Italijos premjeras.

Politikas mano, jog su Rusija visada reikia palaikyti dialogą, kad būtų galimybė orientuotis į svarbiausių tarptautinių krizių sprendimą. Be to, pasak premjero, dialogas su Rusija padės rasti sprendimus Vakarų gamintojų ir visos gamybos sistemos rinkoje.

8
Tegai:
Rusija, Italija
Dar šia tema
Rusijos ambasadorius Latvijoje įsitikinęs, kad sankcijos pasibaigs
JAV vadina Kaliningradą atakos taikiniu karo su Rusija atveju
Lietuva atrodo vis pilkiau drąsios ir pragmatiškos Estijos užsienio politikos fone
Italijos premjeras pavadino Rusiją "pagrindine veikėja" saugumo srityje