Brazilijos modelis pripažinta gražiausių sėdmenų pasaulyje savininke

Brazilijos modelis pripažinta gražiausių sėdmenų pasaulyje savininke

104
(atnaujinta 20:46 2019.10.02)
Šiais metais grožio konkursas pirmą kartą buvo surengtas tarptautiniu lygiu, antroji vieta atiteko prancūzei, o trečioji — britei

VILNIUS, spalio 2 — Sputnik. Grožio konkurse "Mis Bum-Bum 2019", kuriame renkama gražiausių sėdmenų savininkė, laimėjo Brazilijos "Playboy" modelis, praneša "The Daily Mail".

Apdovanojimo ceremonija vyko pirmadienį, rugsėjo 30 dieną, Meksiko mieste. Nugalėtoja tapo 29 metų Suzy Cortez iš Brazilijos Kampinaso miesto. Cortez jau buvo laimėjusi "Mis Bum-Bum" titulą Brazilijoje 2015 metais.

Бразильская модель Сюзи Кортес, архивное фото
Suzy Cortez

Šiais metais varžybos pirmą kartą surengtos tarptautiniu lygiu. Jose dalyvavo modeliai iš viso pasaulio, tarp jų ir Britanijos, JAV, Kanados, Vokietijos, Prancūzijos, Ispanijos, Portugalijos, Meksikos, Australijos ir Brazilijos gyventojos. Grožio konkurso dalyvės pasirodė prieš žiuri su apatiniais drabužiais, demonstruodamos savo sėdmenis.

Antroji vieta atiteko prancūzei Rayane Laura Souza.

Райана Лаура Соуза, архивное фото
Rayane Laura Souza

Trečiąją vietą užėmė Jessica Lopes iš Didžiosios Britanijos.

Джессика Лопес, архивное фото
Jessica Lopes

"Mis Bum-Bum" konkursą įkūrė 40 metų verslininkas Kakau Oliveris (Cacau Oliver) 2011 metais. Aštuonerius metus konkursas vyko Brazilijoje, finale dalyvavo 27 merginos — po vieną iš kiekvienos šalies valstijos. Pagal konkurso sąlygas, moterims draudžiama naudotis plastikos chirurgų paslaugomis, kad pakeistų sėdmenų dydį ar formą.

2018 metais grožio konkurso "Mis Bum-Bum" dalyvės padarė sėdmenų rentgeno nuotraukas, kad įrodytų, jog neturi implantų. Konkurso dalyvių fotosesija skirta atkreipti dėmesį į mirtingumo po sėdmenų didinimo plastinių operacijų problemą.

104
Tegai:
Didžioji Britanija, Prancūzija, Brazilija, grožio konkursas, modelis
Dar šia tema
Grožio konkurso nugalėtoja nualpo scenoje
Konkursą "Mis Visata" laimėjo Filipinų atstovė
Brazilijoje išrinkta gražiausią užpakaliuką turinti mergina
Vakcina nuo koronaviruso

Įvardytos pavojingos savarankiško COVID-19 gydymo pasekmės

(atnaujinta 19:52 2020.10.25)
Specialisto teigimu, savarankiškas gydymas gali sutrikdyti pusiausvyrą organizme ir sukelti imuninės sistemos dezaktyvaciją

VILNIUS, spalio 25 — Sputnik. Nekontroliuojamas antivirusinių vaistų vartojimas gali neigiamai paveikti žmogaus imunitetą, sakė alergologas-onkoimunologas Danilas Ščepeliajevas.

Pasak jo, toks savarankiškas gydymas gali sutrikdyti pusiausvyrą organizme ir sukelti imuninės sistemos dezaktyvaciją.

"Visada yra pavojus. Šie vaistai beveik visi veikia imuninę sistemą. Kas gali pasakyti, kaip veikia jūsų imuninė sistema?" — Ura.ru sakė gydytojas.

Specialistas taip pat rekomendavo "neišrašyti sau" antibiotiko azitromicino, kurį gydytojai skiria nuo COVID-19, kad būtų išvengta bakterinės pneumonijos. Sveikiems žmonėms, nesergantiems lėtinėmis ligomis, šis vaistas gali sukelti nedidelę alerginę reakciją, sakė jis.

Kovo 11 dieną Pasaulio sveikatos organizacija paskelbė naujos koronavirusinės infekcijos COVID-19 protrūkį pandemija. Naujausiais PSO duomenimis, pasaulyje užfiksuota daugiau nei 42,3 mln. infekcijos atvejų, mirė daugiau nei 1,14 mln. žmonių.

Tegai:
vaistai, koronavirusas
Temos:
Saugokime save ir kitus šį rudenį: koronavirusas Lietuvoje ir pasaulyje
Dar šia tema
Atnaujintas COVID-19 paveiktų šalių sąrašas: Lietuva — geltonojoje zonoje
Ekonomistas papasakojo, kuo skiriasi dėl COVID-19 ištikusi krizė nuo kitų
Turkijos prezidentas Tajipas Erdoganas

Turkija nebijo JAV sankcijų, pareiškė Erdoganas

(atnaujinta 19:47 2020.10.25)
Turkijos prezidentas pažymėjo, jog jo šalis — ne gentinė valstybė ir nepasiduos JAV grasinimams

VILNIUS, spalio 25 — Sputnik. Turkijos prezidentas Tajipas Erdoganas vėl pareiškė, kad jo šalis nepasiduos JAV, kurios reikalauja iš Ankaros atsisakyti Rusijos oro gynybos sistemų S-400, grasinimams.

"Mes ėmėmės veiksmų dėl (amerikiečių naikintuvų įsigijimo — Sputnik) F-35, o jūs grasinate mums ir reikalaujate, kad mes grąžintume S-400 Rusijai. Bet mes ne gentinė valstybė, o Turkija", — pareiškė Erdoganas kalbėdamas Malatijos mieste. Transliacija vyko Turkijos lyderio Twitter paskyroje.

Naujausių Rusijos oro gynybos sistemų S-400 pristatymai, sukėlę krizę Turkijos su JAV santykiuose, prasidėjo 2019 metų liepos viduryje. Vašingtonas reikalavo atsisakyti sandorio ir mainais įsigyti JAV kompleksus "Patriot", grasindamas atidėti ar net atšaukti naujausių naikintuvų F-35 pardavimą Turkijai, taip pat taikyti sankcijas pagal CAATSA (įstatymas "Dėl atsakomųjų veiksmų JAV priešininkams sankcijomis"). Ankara atsisakė nusileisti ir tęsė derybas dėl papildomos S-400 partijos.

Tegai:
sankcijos, Redžepas Tajipas Erdoganas, JAV, Turkija