Rusijos liberalų demokratų partijos lyderis Vladimiras Žirinovskis

Žirinovskis palygino situaciją JAV su TSRS žlugimu

66
(atnaujinta 12:38 2019.10.03)
Rusijos politikas palaikė JAV prezidento Donaldo Trampo žodžius apie tai, kad demokratų pradėta apkaltos procedūra yra perversmas ir bandymas perimti valdžią bei atimti laisvę iš Amerikos žmonių

VILNIUS, spalio 3 — Sputnik. Rusijos liberalų demokratų partijos lyderis Vladimiras Žirinovskis JAV demokratų bandymus paskelbti apkaltą šalies prezidentui Donaldui Trampui palygino su TSRS žlugimu.

Anksčiau Trampas demokratų pradėtą ​​apkaltos procedūrą pavadino perversmu ir bandymu perimti valdžią bei atimti laisvę iš Amerikos žmonių.

Žirinovskis palaikė JAV prezidento pareiškimą.

"Paradoksas, tačiau "demokratai" tiesiog negali gyventi demokratijos sąlygomis ir įžūliai trukdo prezidentui dirbti ir vykdyti savo įgaliojimus. O dabar jie ruošiasi jį atstatydinti, neturėdami tam jokio teisinio pagrindo", — parašė jis "Telegram".

Anot politiko, demokratų veiksmai primena 1917 metų revoliuciją ir TSRS žlugimą.

"Mes tai turėjome 1917 metais ir 1991 metais, o Ukrainoje — 2014 metų vasarį. Ir tai vadinama perversmu".

Apkalta Trampui

Demokratai Atstovų Rūmuose, kur jie turi daugiausia balsų, rugsėjo 24 dieną pradėjo Trampo apkaltos procedūrą. Baltųjų rūmų vadovas kaltinamas tuo, kad paprašė užsienio valstybės pagalbos įsikišti į rinkimus, bandydamas diskredituoti politinį oponentą — buvusį viceprezidentą Džo Baideną. Trampas neigia kaltinimus.

Jei įtarimai Atstovų Rūmuose bus patvirtinti, jie bus perduoti Senatui, kuris priims galutinį sprendimą. Kongreso Aukštuosiuose rūmuose daugumą turi Trampo partijos nariai — respublikonai.

66
Tegai:
Vladimiras Žirinovskis, TSRS, Rusija, JAV, Donaldas Trampas
Dar šia tema
JAV Kongresas paskelbė Trampo apkaltos procedūros pradžią
Ekspertai Trampo veiksmus Ukrainos atžvilgiu vertina kaip rimtą pagrindą apkaltai
Trampas demokratų pradėtą apkaltos procedūrą pavadino perversmu