FTB biuras Vašingtone, archyvinė nuotrauka

FTB paskelbė Facebook reklamą apie informatorių verbavimą rusų kalba

23
(atnaujinta 13:45 2019.10.03)
FTB kviečia visuomenę dalintis naudinga informacija, kuri galėtų padėti kovoje su "priešiškomis užsienio žvalgybos tarnybomis"

VILNIUS, spalio 3 — Sputnik. JAV Federalinis tyrimų biuras paskelbė Facebook reklamos žinutes rusų ir anglų kalbomis su pasiūlymu padėti Amerikos žvalgybos agentūroms.

Socialiniame tinkle paskelbti trys skelbimai. Anglų kalba pateiktame tekste siūloma keistis informacija su biuru, o ant prie laiško pridedamų paveikslėlių rusų kalba parašytos frazės "Ar neatėjo laikas žengti?", "Laikas statyti tiltus" ir "Jūsų ateities, jūsų šeimos ateities labui" su keliomis rašybos ir skyrybos klaidomis.

Снимок экрана объявления с сайта ФБР
© Photo : © Federal Bureau of Investigation
Снимок экрана объявления с сайта ФБР

Nuoroda nukreipia į FTB regioninio biuro kontržvalgybos programos puslapį, kuriame informacija dubliuojama dviem kalbomis.

Apraše teigiama, kad pagrindinė užduotis amerikiečių apsaugos kelyje — identifikuoti "priešiškas užsienio žvalgybos tarnybas" ir neutralizuoti jų veiklą.

Be to, pažymima, kad biuras gauna svarbiausią informaciją iš visuomenės, todėl prašo visų, turinčių naudingos informacijos, apsilankyti jų biure.

23
Tegai:
rusų kalba, Federalinis tyrimų biuras (FTB), FTB
Dar šia tema
FTB išslaptino dokumentus apie Hitlerio "pabėgimą" į Argentiną
Trampas pranašauja pilietinį karą JAV
Amerikiečių dainininkė Grimes

Elono Masko mylimoji nusprendė parduoti savo sielą

(atnaujinta 19:22 2020.05.29)
Indie pop žvaigždė Grimes nepradėjo "smulkintis" ir atidarė parodą, kurioje kiekvienas mokus kolekcininkas gali ne tik nusipirkti jos paveikslus, bet ir pasivaržyti dėl dainininkės nemirtingosios dalies

VILNIUS, gegužės 29 — Sputnik. Amerikiečių dainininkė Grimes, kuri neseniai pagimdė vaiką nuo Elono Masko, ir toliau stebina: žvaigždė ketina parduoti savo sielą naujo meno projekto ribose.

2020 metų gegužės pradžioje 32 metų dainininkė pagimdė kūdikį, kurio tėvas — garsusis milijardierius ir "Tesla" bei "Space X" įkūrėjas. Po to internete buvo aptarinėjamas vardas, kurį tėvai davė savo kūdikiui. Neįprasta santrumpa suneramino ne tik gerbėjus, bet ir JAV įstatymus, po to pora turėjo atlikti keletą pakeitimų ir pervardyti savo sūnų.

Kaip pranešė leidinys "Bloomberg", po vaiko gimimo Grimes vėl pasinėrė į kultūrinį gyvenimą ir sukrėtė gerbėjus. Žvaigždė atidarė savo pirmąją parodą, kurioje, be meno eksponatų, pateikė pardavimui ir savo sielą.

Kūrinys "Išpardavimas" — tai yra dainininkės sielos dalelė, patvirtinta pagal visus teisinius kanonus: dokumentą "dėl nuosavybės" parengė patyrę teisininkai ir pati Grimes.

Šaltinio teigimu, žvaigždė iš pradžių planavo parduoti savo sielą už 10 milijonų dolerių, nes ji "nenorėjo, kad kas nors ją nusipirktų". Tačiau dėl dabartinės koronaviruso pandemijos ir ekonominės krizės Grimes nusprendė surengti aukcioną ir leisti gerbėjams savarankiškai įvertinti jos esybę.

Tegai:
JAV, Elonas Maskas
Dar šia tema
Elonui Maskui ir dainininkei Grimes gimė vaikas
Aktorius Sergejus Gluško, archyvinė nuotrauka

Pareiškęs, kad "trūksta pinigų", Tarzanas "susirado darbą"

(atnaujinta 19:20 2020.05.29)
Anksčiau dainininkės Natašos Koroliovos sutuoktinis teigė, kad koronaviruso pandemija paveikė jų šeimos biudžetą

VILNIUS, gegužės 29 — Sputnik. Rusijos aktorius, dainininkas, kultūristas ir "šoumenas" Sergejus Gluško, žinomas slapyvardžiu Tarzan, "Instagram" atsakė kritikams apie pasiūlymą susirasti darbą po to, kai menininkas pasiskundė dėl pinigų trūkumo.

Anksčiau dainininkės Natašos Koroliovos sutuoktinis teigė, kad koronaviruso pandemija paveikė jų šeimos biudžetą. Be to, pasak Gluško, menininkai neturi nė cento, "kitaip nei seneliai".

Aktorius paskelbė nuotrauką, kurioje jis sėdi ant grindų su prijuoste ir skara, o rankose laiko skudurą.

"Aš gavau darbą... pagal profesiją. Gerai išmanau šiuos reikalus. Valykitės kojas prie įėjimo! Palikite purvą už slenksčio", — rašė menininkas.

Tegai:
pinigai, Tarzanas