FTB biuras Vašingtone, archyvinė nuotrauka

FTB paskelbė Facebook reklamą apie informatorių verbavimą rusų kalba

9
(atnaujinta 13:45 2019.10.03)
FTB kviečia visuomenę dalintis naudinga informacija, kuri galėtų padėti kovoje su "priešiškomis užsienio žvalgybos tarnybomis"

VILNIUS, spalio 3 — Sputnik. JAV Federalinis tyrimų biuras paskelbė Facebook reklamos žinutes rusų ir anglų kalbomis su pasiūlymu padėti Amerikos žvalgybos agentūroms.

Socialiniame tinkle paskelbti trys skelbimai. Anglų kalba pateiktame tekste siūloma keistis informacija su biuru, o ant prie laiško pridedamų paveikslėlių rusų kalba parašytos frazės "Ar neatėjo laikas žengti?", "Laikas statyti tiltus" ir "Jūsų ateities, jūsų šeimos ateities labui" su keliomis rašybos ir skyrybos klaidomis.

Снимок экрана объявления с сайта ФБР
© Photo : © Federal Bureau of Investigation
Снимок экрана объявления с сайта ФБР

Nuoroda nukreipia į FTB regioninio biuro kontržvalgybos programos puslapį, kuriame informacija dubliuojama dviem kalbomis.

Apraše teigiama, kad pagrindinė užduotis amerikiečių apsaugos kelyje — identifikuoti "priešiškas užsienio žvalgybos tarnybas" ir neutralizuoti jų veiklą.

Be to, pažymima, kad biuras gauna svarbiausią informaciją iš visuomenės, todėl prašo visų, turinčių naudingos informacijos, apsilankyti jų biure.

9
Tegai:
rusų kalba, Federalinis tyrimų biuras (FTB), FTB
Dar šia tema
FTB išslaptino dokumentus apie Hitlerio "pabėgimą" į Argentiną
Trampas pranašauja pilietinį karą JAV