Šašlykai, archyvinė nuotrauka

Įvardyta pati kenksmingiausia mėsa

50
(atnaujinta 17:12 2019.10.03)
Pasak sveikatos specialistės, ypač budrūs turėtų būti vadinamosios "elitinės" importuotos mėsos mėgėjai

VILNIUS, spalio 3 — Sputnik. Žmogaus sveikatai kenksmingiausia mėsa — ilgai galiojanti, sakė racionalios mitybos specialistė, kineziterapeutė Marina Vaulina interviu "Večerniaja Moskva".

Anot jos, ypač budrūs turėtų būti vadinamosios "elitinės" importuotos mėsos mėgėjai.

"Kuo ilgesnis jos galiojimo laikas, kuo toliau šalis gamintoja, tuo ilgesnis gabenimas ir daugiau nepageidaujamų gaminyje esančių konservantų. Realybė tokia, kad mėsa dažnai užšaldoma ir atšildoma kelis kartus. Organizmas nieko gero iš to negaus", — sakė ji.

Daktarė pridūrė, kad galima valgyti "delikatesus", bet viskam reikia saiko. Ji taip pat patarė neperkepti mėsos, nevirti jos su prieskonių, riebalų ir druskos pertekliumi ir ilgai nelaikyti šaldytuve po atšildymo.

Vaulina pabrėžė, kad žmogaus organizmas sunkiausiai virškina žąsų, ančių mėsą, taip pat ėriuką ir kiaulieną, tačiau priminė, kad daug kas priklauso nuo tokio maisto paruošimo būdo ir vartojimo dažnumo.

Troškinta mėsa su daržovėmis yra daug geriau virškinama, o kepsninėje keptoje mėsoje bus dūmų dalelių ir kancerogenų, padarė išvadą gydytoja.

50
Tegai:
sveikata, mėsa, gydytojai
Dar šia tema
Mergaitė iš JAV, turinti apgamą per visą veidą, gydysis Rusijoje
Ukrainoje gimė vaikas su dviem galvomis
Gydytojai paaiškino, kaip kramtyti kramtomąją gumą, kad dantys būtų sveiki
Amerikiečių dainininkė Grimes

Elono Masko mylimoji nusprendė parduoti savo sielą

(atnaujinta 19:22 2020.05.29)
Indie pop žvaigždė Grimes nepradėjo "smulkintis" ir atidarė parodą, kurioje kiekvienas mokus kolekcininkas gali ne tik nusipirkti jos paveikslus, bet ir pasivaržyti dėl dainininkės nemirtingosios dalies

VILNIUS, gegužės 29 — Sputnik. Amerikiečių dainininkė Grimes, kuri neseniai pagimdė vaiką nuo Elono Masko, ir toliau stebina: žvaigždė ketina parduoti savo sielą naujo meno projekto ribose.

2020 metų gegužės pradžioje 32 metų dainininkė pagimdė kūdikį, kurio tėvas — garsusis milijardierius ir "Tesla" bei "Space X" įkūrėjas. Po to internete buvo aptarinėjamas vardas, kurį tėvai davė savo kūdikiui. Neįprasta santrumpa suneramino ne tik gerbėjus, bet ir JAV įstatymus, po to pora turėjo atlikti keletą pakeitimų ir pervardyti savo sūnų.

Kaip pranešė leidinys "Bloomberg", po vaiko gimimo Grimes vėl pasinėrė į kultūrinį gyvenimą ir sukrėtė gerbėjus. Žvaigždė atidarė savo pirmąją parodą, kurioje, be meno eksponatų, pateikė pardavimui ir savo sielą.

Kūrinys "Išpardavimas" — tai yra dainininkės sielos dalelė, patvirtinta pagal visus teisinius kanonus: dokumentą "dėl nuosavybės" parengė patyrę teisininkai ir pati Grimes.

Šaltinio teigimu, žvaigždė iš pradžių planavo parduoti savo sielą už 10 milijonų dolerių, nes ji "nenorėjo, kad kas nors ją nusipirktų". Tačiau dėl dabartinės koronaviruso pandemijos ir ekonominės krizės Grimes nusprendė surengti aukcioną ir leisti gerbėjams savarankiškai įvertinti jos esybę.

Tegai:
JAV, Elonas Maskas
Dar šia tema
Elonui Maskui ir dainininkei Grimes gimė vaikas
Aktorius Sergejus Gluško, archyvinė nuotrauka

Pareiškęs, kad "trūksta pinigų", Tarzanas "susirado darbą"

(atnaujinta 19:20 2020.05.29)
Anksčiau dainininkės Natašos Koroliovos sutuoktinis teigė, kad koronaviruso pandemija paveikė jų šeimos biudžetą

VILNIUS, gegužės 29 — Sputnik. Rusijos aktorius, dainininkas, kultūristas ir "šoumenas" Sergejus Gluško, žinomas slapyvardžiu Tarzan, "Instagram" atsakė kritikams apie pasiūlymą susirasti darbą po to, kai menininkas pasiskundė dėl pinigų trūkumo.

Anksčiau dainininkės Natašos Koroliovos sutuoktinis teigė, kad koronaviruso pandemija paveikė jų šeimos biudžetą. Be to, pasak Gluško, menininkai neturi nė cento, "kitaip nei seneliai".

Aktorius paskelbė nuotrauką, kurioje jis sėdi ant grindų su prijuoste ir skara, o rankose laiko skudurą.

"Aš gavau darbą... pagal profesiją. Gerai išmanau šiuos reikalus. Valykitės kojas prie įėjimo! Palikite purvą už slenksčio", — rašė menininkas.

Tegai:
pinigai, Tarzanas