Britanijos ambasadorius Loris Bristou

Britanijos ambasadorius pažymėjo prekybos ryšių su Rusija palaikymo svarbą

17
(atnaujinta 22:12 2019.10.04)
Diplomatas priminė, kad Rusija išlieka svarbia Britanijai šalimi pagal prekių apyvartą, kuri pernai siekė 19 milijardų JAV dolerių

VILNIUS, spalio 4 — Sputnik. Būtina palaikyti prekybos ryšius tarp Rusijos ir Didžiosios Britanijos, nepaisant sudėtingų šių dviejų šalių santykių, pareiškė Britanijos ambasadorius Maskvoje Loris Bristou (Laurie Bristow) Rusijos ir Britanijos prekybos rūmų investicijų forume "RussiaTalk-2019", praneša RIA Novosti.

Apibendrindamas savo darbo rezultatus, ambasadorius, paliekantis postą šių metų pabaigoje, pabrėžė, kad ekonominių ryšių palaikymas su Rusija išlieka svarbia diplomatinės atstovybės darbo dalimi.

"Tai buvo sunkūs metai dėl santykių tarp mūsų vyriausybių. Prireiks laiko tai pakeisti. Tačiau mes neturėtume apleisti to, kas buvo padaryta. Ekonominiai ryšiai (tarp mūsų šalių) yra tikrai labai svarbūs", — sakė Bristou.

Ambasadorius priminė, kad Rusijos Federacija išlieka svarbia Britanijai šalimi pagal prekių apyvartą, kuri pernai siekė 19 milijardų JAV dolerių. Rusija yra viena iš 25 svarbiausių Britanijos prekybos partnerių.

"Palaikyti prekybos ir investicijų ryšius yra svarbi mano ir mano ambasados ​​darbo dalis", — pabrėžė jis.

Anksčiau interviu RIA Novosti Bristou papasakojo, kad jo kelias ambasadoriaus poste tęsėsi daug metų ir, pasibaigus komandiruotei, jis išlaikys artimiausius ryšius su Rusija.

17
Tegai:
prekyba, Rusija, Didžioji Britanija
Dar šia tema
Viskas, kaip ir norėjote: Rusijos bankas vietoje JAV pasirinko Kiniją
Latvijos šprotų gamintojo įranga parduota Rusijai
Merkel papasakojo apie "Brexit" įtaką pasaulio ekonomikai