Programėlė WhatsApp, archyvinė nuotrauka

"WhatsApp" nustos veikti senesniuose išmaniuosiuose telefonuose

23
(atnaujinta 09:27 2019.10.07)
Tokie apribojimai turės įtakos išmaniesiems telefonams, kurie veikia Android sistemose "2.3.7" ir "iOS 8"

VILNIUS, spalio 5 — Sputnik. Nuo 2020 metų vasario 1 dienos programa "WhatsApp Messenger" nebebus pasiekiama įrenginiuose su pasenusiomis operacinėmis sistemomis (OS). Atitinkamas pranešimas spaudai skelbiamas oficialioje atstovybės svetainėje.

Apribojimai turės įtakos įtaisams, kurie veikia Android sistemose "2.3.7" ir "iOS 8".

"Kadangi mes neketiname atnaujinti šių operacinių sistemų, kai kurios funkcijos gali bet kada nustoti veikti", — sakoma pranešime. Be to, po 2019 metų gruodžio 31 dienos "WhatsApp" nebeliks "Windows Phone" OS.

Naujos Google Android Pay paslaugos pristatymas Rusijoje, archyvinė nuotrauka
© Sputnik / Валерий Мельников

Taip pat programų kūrėjai rekomenduoja naudoti įrenginius su "Android 4.0.3" ir "iOS 9" operacine sistema arba naujesne OS versija.

"WhatsApp" — viena populiariausių nemokamų tekstinių pranešimų ir pokalbių programėlė, skirta išmaniesiems telefonams. Veikia visuose "iPhone", "Android", "BlackBerry", "Windows" ir kituose telefonuose.

Remiantis 2018 metų vasario mėnesio informacija, šia programa naudojosi daugiau nei pusantro milijardo žmonių.

Ši programėlė sukurta kaip alternatyva trumposioms SMS žinutėms, palaiko įvairaus formato failų siuntimą ir gavimą: teksto, nuotraukų, vaizdo įrašų, dokumentų, taip pat balso skambučių.

Šiuo metu žinutės ir skambučiai yra apsaugoti ištisiniu šifravimu. Vos įdiegta programėlė peržiūri telefone esančius kontaktų telefonų numerius ir parodo, kurie jų naudojasi "WhatsApp".

23
Tegai:
išmanieji prietaisai, WhatsApp
Dar šia tema
Telefonų su "Android" OS programėlė "WhatsApp" turi naują funkciją
Facebook išbando naują žinučių siuntimo programėlę, skirtą Instagram