LGBT vėliava

Naujos belytės lėlės. Kaip kovoti su transseksualių žmonių invazija

83
(atnaujinta 09:43 2019.10.07)
Šio projekto idėja — sukurti "nevienareikšmiškas" lėles, aišku, tiems vaikams, kurie nebūtinai "identifikuoja" save kaip mergaitę ar berniuką

VILNIUS, spalio 6 — Sputnik. Didžiausiame Amerikos parduotuvių tinkle pasirodė naujų lėlių serija. Prisiminkite savo vaikystę ir jos palydovę — auksaplaukę, ilgakoję Amerikos princesę su dailios moteriškos figūros kontūrais. Prisimenu, kad devintajame dešimtmetyje visoje Rusijoje vyko "tikrų" Barbių mūšis su netikromis, neaiškios kilmės, vėliau atsirado mergaitės draugas — vaikinas Kenas... Ilga buvo istorija. Apie tai rašo RIA Novosti Dmitrijus Kosirevas.

Tai štai, naujoji lėlė jau nebe mergaitė. Projekto idėja — sukurti "nevienareikšmiškas" lėles, aišku, tiems vaikams, kurie nebūtinai "identifikuoja" save kaip mergaitę ar berniuką. Ir visiems kitiems vaikams, žinoma, taip pat. Ir štai matome keistą ploną būtybę, neturinčią akivaizdžių lytinių savybių, kurią galima kūrybiškai perrengti ir paversti berniuku ir atvirkščiai. Rekomenduojamas vartotojų amžius — nuo šešerių metų.

Tai yra, naujos lėlės dabar — transseksualios. Prieš prasidedant dabartinei revoliucijai, smaugiančiai Vakarų visuomenę, transseksualumas — labai retas nukrypimas nuo normos — laikomas liga, šis reiškinys dažnai pasireiškia (o paskui pasitraukia) paauglystėje. Vakarų valstybių grupėje vyksta kova, kad tai (ir lyčių pakeitimo operacijos, įskaitant tas, kurias finansuoja valstybė) būtų laikomos kažkuo nuostabiu ir geidžiamu. Štai trumpa istorija, atsitiktinai pastebėta žinių sraute apie boksininką, kuris gimė moterimi ir pasijuto žmogumi tik tada, kai "tapo vyru", ir tai tik vienas iš pavyzdžių.

Kodėl įmonei gamintojai prireikė atnaujinti vaikystės draugę: kad vaikai įsisąmonintų žaisdami, jog nesvarbu, kuo jie gimė, lytį galima pasirinkti pagal skonį. Kompanija tiesiog seka tendenciją, tai yra, pašėlusią aktyvistų veiklą. Primygtinis transseksualų mados įvedimas, taip pat, kaip ir normaliai besielgiančių vyrų ir moterų persekiojimas, — minėtos revoliucijos dalis, kurios tikslas yra sunaikinti ne tik šiuolaikinę visuomenę su savo šimtmečių senumo santykių sistema, bet ir patį žmogų kaip biologinį reiškinį. Tai jų revoliucija, peržengianti visas ribas, tame tarpe ir naujų belyčių lėlių parduotuvių lentynose pavidalu.

LGBT eitynės
© Sputnik / Александр Липовец

Ir čia įdomiausias klausimas: ką daryti ir kaip reaguoti. Blogiausia ką galima sugalvoti (širdį veriantis šauksmas "juk jie vaikai"), — įvesti draudimą importuoti naujas lėles ir galvoti, kad to pakanka. Galima paklausti tų, kurie gyveno TSRS, kas ir kaip buvo draudžiama ir kokie buvo rezultatai. Štai, atsimenu, kad iš pradžių kažkodėl kovojo net su "The Beatles" ir išaugino kelias žmonių kartas, kurioms "The Beatles" ir visa po jų einanti muzikos kryptis — proto ir dvasios šviesa.

Tuo labiau, kad kalbame apie savo visuomenę, kuri aiškiai pasirinko ir peržengė visų rūšių draudimus. Kitas būdas yra tik pašalinti tokius, kol jie galiausiai netapo pajuokos objektu. Draudimai dažnai tėra bejėgiškumo požymis: na, priimsime įstatymą dėl transseksualų propagandos nepriimtinumo tarp jaunosios kartos — ir ką teisėjai ar žaislų parduotuvių pardavėjai padarys su šiuo įstatymu?

Iš esmės, kalbame apie pasirinkimą iš dviejų alternatyvių elgesio būdų. Pirmas — tai bandymas sėdėti už geležinės uždangos, tikintis, kad siautėjantys praris patys save, arba, sakykime, sunkiai įveikti revoliucinę infekciją ir sukurti naują/seną gražią kultūrą. Tada uždangą bus galima nuimti. Bet, kaip jau minėta, TSRS būtent tuo ir užsiėmė (rezultatas visiems žinomas).

Antras variantas — ne bėgti nuo kovos, o aktyviai joje dalyvauti. Kovoti — smagu. Galima būtų išvesti mažą Dievo mergaitę, kuri visiems šiems aktyvistams pasakytų iš aukštos tribūnos: "Jūs pavogėte iš manęs mano svajones ir vaikystę! Jūs pavogėte mažas princeses, trapias, kurioms reikėjo riterio apsaugos — šias Snieguoles ir Pelenes... Na, aš ne visada esu princesė, taip pat būnu ir gana bjauri kiaulytė, bet kiekviena turėtų svajoti apie ilgas garbanas ir nėriniuotas sukneles".

Tačiau iškyla problema: mūsų išmintingi žmonės, gerbdami gamtą, dėl kokių nors priežasčių iš karto (per internetines apklausas ir pan.) paskelbė visos istorijos su Greta Tunberg verdiktą: tai pasibjaurėtina — naudoti sergančius vaikus suaugusiųjų lobistiniuose žaidimuose.

Yra ir dar viena problema. Savo ir visų kitų Vakarų visuomenių naikintojai iš anksto parengė kovos su tais, kurie jiems priešinasi, naikinimo technologiją. Negalima ginčytis su aktyvistais, jie surengs triukšmingą tų, kurie nesutinka, boikotą ir pašalins juos iš darbo ir garbingos visuomenės. Jei jūs pastebėjote, teritorijose, užgrobtuose "žaliųjų", negalima pasakyti nė žodžio prieš Gretą Tunberg. Taip pat pabandykite pasakyti ką nors apie agresyvių transseksualų invaziją į normalias šeimas — būsite apkaltintas belytės lėlės įžeidimu.

Tik viena guodžia: patys visuomenės naikintojai save įvijo į tokią pačią padėtį, kurioje anksčiau pralaimėjo TSRS. Jų draudimas nesutikti — ta pati geležinė uždanga, kuri kažkada susilpnino sovietų projektą. Tai yra, mūsų princesėms sukyla paprastas žmogiškas smalsumas: kaip Rusijoje galima sakyti, kad mergaitės yra mergaitės, o berniukai — vis tiek berniukai.

83
Tegai:
žaislai, transseksualai, LGBT
Dar šia tema
Lietuvos LGBT reikalauja lygybės: ką atsakys šeimos žmogus Nausėda
Išniekinta Žemaitė — išniekinta Lietuva, arba stiprėjanti LGBT invazija
Тест на коронавирус

Moteris užsikrėtė koronavirusu ir nupliko

(atnaujinta 17:31 2021.02.27)
Anksčiau japonų mokslininkai teigė, kad kai kurie jau pasveikę pacientai, užsikrėtę koronavirusu, skundėsi plaukų slinkimu

VILNIUS, vasario 27 — Sputnik. Anglijos Devono grafystės Totneso miesto gyventoja neteko plaukų dėl naujos koronaviruso infekcijos, pranešė Devon Live.

Parduotuvė
© Sputnik / Владислав Адамовский

Abby Read pernai kovą susirgo COVID-19, kai jos dviem dukterims buvo diagnozuotas koronavirusas. Read, skirtingai nei jos vaikai, nepatyrė bendrų simptomų — visų pirma, ji nekosėjo ir nejautė nuovargio ar kvėpavimo problemų.

Po kelių savaičių viena iš dukterų pastebėjo, kad jos motinai ant galvos buvo keli pliki lopai. "Plaukai pradėjo slinkti kuokštais. Buvau siaubingai nusiminusi ir jaučiausi labai prislėgta. Atrodžiau sau nepatraukli", — prisipažįsta ji.

Ji nežinojo apie tokias besimptomio koronaviruso pasekmes, todėl nusprendė ieškoti informacijos internete. Viename straipsnyje ji perskaitė, kad 22 procentai moterų, sergančių COVID-19, kenčia nuo plaukų slinkimo. "Aš visiškai nenuplikau, — patikslino ji. — Nuplikau dviem lopais."

Gydytojas patarė Read į plaukų slinkimo vietą įtrinti kortikosteroidų tepalo, kuris naudojamas odos bėrimams ir dermatitui gydyti. Vaistas padėjo, o po šešių mėnesių plaukai pradėjo atsigauti. Moteris taip pat pakeitė mitybą, iš raciono išbraukdama duoną ir pieno produktus.

Anksčiau japonų mokslininkai teigė, kad kai kurie jau pasveikę pacientai, užsikrėtę koronavirusu, skundėsi plaukų slinkimu. Jiems taip pat pasireiškė dusulys, silpnumas ir sutriko uoslė. Tyrėjai atkreipė dėmesį į tai, kad kenčiantiems nuo Ebolos ir dengės karštligės būdingi panašūs simptomai, tačiau neatmetė, kad taip nutiko dėl streso.

Tegai:
koronavirusas
Šulinys

Pensininkė įkrito į 16 metrų gylio šulinį ir išgyveno

(atnaujinta 19:08 2021.02.27)
Kaimynas pasidarė virvines kopėčias ir nusileido į šulinį, kad palaikytų moterį virš vandens, kol atvyks gelbėtojai

VILNIUS, vasario 27 — Sputnik. Gelbėtojai Amerikos mieste Silvertone, Oregone, išgelbėjo pensininkę, įkritusią į 16 metrų šulinį, praneša "The Oregonian".

Vasario 18 dienos rytą 80 metų moteris įkrito pro medinį šulinį dengusį dangtį. Ji įkrito į 16 metrų gylį, iš dalies paniro į vandenį, tačiau išgyveno.

Kaimynas pasidarė virvines kopėčias ir nusileido į šulinį, kad palaikytų moterį virš vandens, kol atvyks gelbėtojai.

Gelbėtojai nukentėjusiąją ištraukė iš šulinio. Ji buvo sąmoninga, tačiau patyrė traumų ir hipotermiją. Sunkios būklės paguldyta į ligoninę.

Anksčiau pranešta, kad ketverių metų berniukas JAV Teksaso valstijoje įkrito į 13 metrų gylio šulinį ir ten praleido kelias valandas, kol gelbėtojai jį surado.

Tegai:
Šulinys
Katė

Zoopsichologas atskleidė priežastį, dėl kurios katės mėgsta dėžes

(atnaujinta 21:03 2021.02.27)
Polinkį vengti atvirų erdvių lemia ilgalaikė šių gyvūnų evoliucija, pažymėjo ekspertas

VILNIUS, vasario 27 — Sputnik. Katės dėžę suvokia kaip slėptuvę, todėl bando ten pasislėpti. Jų potraukį ankštoms kartoninėms dėžėms paaiškino zoopsichologas Miroslavas Volkovas interviu "Penktajam kanalui".

Polinkį vengti atvirų erdvių lemia ilgalaikė šių gyvūnų evoliucija, pažymėjo ekspertas.

"Maisto grandinėje jie užima tarpinę poziciją tarp plėšrūno ir grobio. Viena vertus, jie yra gana sėkmingi plėšrūnai, tačiau yra didesnių gyvūnų, kurie yra linkę juos suėsti", — sakė Volkovas.

Specialistas taip pat paaiškino, kodėl katės ne visada pripažįsta namelius, kuriuos šeimininkai joms perka. Pasak zoopsichologo, naminiams gyvūnėliams geriau rinktis stulpelius nagams aštrinti, kurių viršuje yra namas. Namas neturėtų būti panašus į medžio drėvę: katėms svarbu kontroliuoti aplinką. Toks elgesys nėra būdingas laukinėms katėms.

Todėl kaip dovaną naminiams gyvūnėliams geriau rinktis gultus, kad gyvūnai matytų kuo platesnį vaizdą.

Tegai:
katė