Aleksandras Lukašenka su sūnumis, archyvinė nuotrauka

Lukašenka papasakojo, kaip lupo sūnų

52
(atnaujinta 11:49 2019.10.07)
Baltarusijos vadovas tvirtina, kad jis nelinkęs palaikyti bausmes vaikams šeimoje, tačiau, pasak jo, kartais neįmanoma išvengti diržo

VILNIUS, spalio 7 — Sputnik. Baltarusijos prezidentas Aleksandras Lukašenka žurnalistams sakė, kad baudė sūnų, kai jis buvo vaikas. Tai jis teigė apsilankydamas karinėse pratybose, kalbos tekstas paskelbtas valstybės vadovo tinklalapyje.

"Geras diržas kartais naudingas vaikui. Viktoras, kaip vyresnysis, dažnai gaudavo nuo manęs", — sakė Lukašenka.

Kartu Baltarusijos valstybės vadovas pažymėjo, kad Dmitrijus — antrasis sūnus — pamatęs tai, elgėsi ramiau.

Jauniausiojo sūnaus, Nikolajaus, Lukašenka niekada nebaudė.

"Jis to nenusipelnė", — pabrėžė prezidentas.

Apskritai Baltarusijos vadovas pripažino, kad nėra bausmių vaikams šalininkas, tačiau pažymėjo, kad tam tikrose situacijose to negalima išvengti.

Šalies vadovas pabrėžė, kad Baltarusija savo gyvenimą kurs ir augins savo vaikus remdamasi "slavų tradicijomis ir mūsų gyvenimo patirtimi", o ne Vakarų formuojamomis "formuluotėmis".

"Jie (Vakaruose— Sputnik) netrukus neturės šeimų: vyras veda vyrą, arba išteka. Nėra kam gimdyti vaikų. O mes dar skolinamės iš jų kai kurias elgesio šeimoje normas", — pridūrė Lukašenka.

Baltarusijos vadovas turi tris vaikus. Kartu su savo žmona Galina jis susilaukė dviejų vaikų — 43 metų Viktoro ir 39 metų Dmitrijaus.  Viktoras eina prezidento nacionalinio saugumo patarėjo pareigas, be to, jis turi žmoną ir keturis vaikus.

Dmitrijus Lukašenka nuo 2005 metų eina respublikinio valstybinio visuomeninio susivienijimo "Prezidentinis sporto klubas" centro tarybos pirmininko pareigas. Dmitrijus yra vedęs ir turi tris dukteris.

Jauniausiojo Lukašenkos sūnaus Nikolajaus motinos vardas nežinomas. Nikolajui yra 15 metų, jis dažnai lankosi su tėvu oficialiuose valstybės renginiuose.

52
Tegai:
Baltarusija, vaikai, Aleksandras Lukašenka
Dar šia tema
Lietuva išreiškė susirūpinimą dėl Rusijos ir Baltarusijos integracijos
Lukašenka pareiškė, kad jam nekyla rūpesčių bendraujant su Putinu
Baltarusijos prezidentas pareiškė esąs pasirengęs įvesti taikdarius į Donbasą