Johnson & Johnson, archyvinė nuotrauka

"Johnson & Johnson" išmokės 8 mlrd. dolerių vyrui, kuriam išaugo krūtys

54
(atnaujinta 19:39 2019.10.09)
Pagal pirminį teismo nuosprendį vyras turėjo gauti 680 tūkstančių JAV dolerių, tačiau pateikus apeliacinį skundą, prisiekusieji priteisė 8 milijardus

VILNIUS, spalio 9 — Sputnik. Filadelfijoje prisiekusiųjų žiuri nurodė amerikiečių kompanijai "Johnson & Johnson" sumokėti aštuonių milijardų dolerių kompensaciją Merilando valstijos gyventojui, kuris pateikė ieškinį įmonei dėl to, kad ji tinkamai neįspėjo klientų apie antipsichozinio vaisto "Risperdal" vartojimo šalutinį poveikį ir riziką, praneša leidinys "The Wall Street Journal".

Anot leidinio, Nikolas Miurėjus savo ieškinyje tvirtino, kad vaikystėje, nuo 2003 iki 2008 metų, jis vartojo vaistą "Risperdal", kuris vartojamas šizofrenijai ir bipoliniam sutrikimui gydyti, tačiau šis vaistas sukėlė šalutinį poveikį: jam išaugo krūtys.

Ieškovo teigimu, įmonė žinojo apie riziką, tačiau tinkamai neinformavo vaistą išrašančių gydytojų.

2015 metais prisiekusiųjų teismas šioje byloje priėmė pirmąjį verdiktą, priteisė išmokėti 1,75 mln. dolerių kompensaciją, vėliau suma buvo sumažinta iki 680 tūkst. dolerių.

Tačiau ieškovas pateikė apeliaciją ir pagal naują sprendimą gaus aštuonis milijardus.

Bendrovės atstovai teigė, kad jie ketina ginčyti teismo nutarimą ir reikalaus "panaikinti šį nepagrįstą verdiktą". Bendrovė teigė, kad suma buvo "absoliučiai nesulyginama" su pradine 680 tūkst. JAV dolerių kompensacija, ir pareiškė įsitikinusi, kad nuosprendis bus panaikintas.

54
Tegai:
vaistai, vyras, kompensacija
Dar šia tema
Ispanijoje 16 vaikų išsivystė "Vilko sindromas" pavartojus nekokybiško vaisto
Santaros klinikų miestelyje atsirado robotas-vaistininkas
Siūloma kompensuojamuosius vaistus senjorams teikti nemokamai
Amerikiečių dainininkė Grimes

Elono Masko mylimoji nusprendė parduoti savo sielą

(atnaujinta 19:22 2020.05.29)
Indie pop žvaigždė Grimes nepradėjo "smulkintis" ir atidarė parodą, kurioje kiekvienas mokus kolekcininkas gali ne tik nusipirkti jos paveikslus, bet ir pasivaržyti dėl dainininkės nemirtingosios dalies

VILNIUS, gegužės 29 — Sputnik. Amerikiečių dainininkė Grimes, kuri neseniai pagimdė vaiką nuo Elono Masko, ir toliau stebina: žvaigždė ketina parduoti savo sielą naujo meno projekto ribose.

2020 metų gegužės pradžioje 32 metų dainininkė pagimdė kūdikį, kurio tėvas — garsusis milijardierius ir "Tesla" bei "Space X" įkūrėjas. Po to internete buvo aptarinėjamas vardas, kurį tėvai davė savo kūdikiui. Neįprasta santrumpa suneramino ne tik gerbėjus, bet ir JAV įstatymus, po to pora turėjo atlikti keletą pakeitimų ir pervardyti savo sūnų.

Kaip pranešė leidinys "Bloomberg", po vaiko gimimo Grimes vėl pasinėrė į kultūrinį gyvenimą ir sukrėtė gerbėjus. Žvaigždė atidarė savo pirmąją parodą, kurioje, be meno eksponatų, pateikė pardavimui ir savo sielą.

Kūrinys "Išpardavimas" — tai yra dainininkės sielos dalelė, patvirtinta pagal visus teisinius kanonus: dokumentą "dėl nuosavybės" parengė patyrę teisininkai ir pati Grimes.

Šaltinio teigimu, žvaigždė iš pradžių planavo parduoti savo sielą už 10 milijonų dolerių, nes ji "nenorėjo, kad kas nors ją nusipirktų". Tačiau dėl dabartinės koronaviruso pandemijos ir ekonominės krizės Grimes nusprendė surengti aukcioną ir leisti gerbėjams savarankiškai įvertinti jos esybę.

Tegai:
JAV, Elonas Maskas
Dar šia tema
Elonui Maskui ir dainininkei Grimes gimė vaikas
Aktorius Sergejus Gluško, archyvinė nuotrauka

Pareiškęs, kad "trūksta pinigų", Tarzanas "susirado darbą"

(atnaujinta 19:20 2020.05.29)
Anksčiau dainininkės Natašos Koroliovos sutuoktinis teigė, kad koronaviruso pandemija paveikė jų šeimos biudžetą

VILNIUS, gegužės 29 — Sputnik. Rusijos aktorius, dainininkas, kultūristas ir "šoumenas" Sergejus Gluško, žinomas slapyvardžiu Tarzan, "Instagram" atsakė kritikams apie pasiūlymą susirasti darbą po to, kai menininkas pasiskundė dėl pinigų trūkumo.

Anksčiau dainininkės Natašos Koroliovos sutuoktinis teigė, kad koronaviruso pandemija paveikė jų šeimos biudžetą. Be to, pasak Gluško, menininkai neturi nė cento, "kitaip nei seneliai".

Aktorius paskelbė nuotrauką, kurioje jis sėdi ant grindų su prijuoste ir skara, o rankose laiko skudurą.

"Aš gavau darbą... pagal profesiją. Gerai išmanau šiuos reikalus. Valykitės kojas prie įėjimo! Palikite purvą už slenksčio", — rašė menininkas.

Tegai:
pinigai, Tarzanas