Margarita Simonian, archyvinė nuotrauka

Simonian išjuokė Trampo "Twitter" žinutę su "Sputnik" žurnalisto citata

32
(atnaujinta 10:11 2019.10.15)
Amerikos vadovas paskelbė žurnalisto žodžius, susijusius su telefoniniu Trampo ir Zelenskio pokalbiu, po kurio buvo paskelbta apkaltos procedūra

VILNIUS, spalio 15 — Sputnik. MIA "Rossija segodnia" ir "RT" kanalo vyriausioji redaktorė Margarita Simonian pakomentavo JAV prezidento Donaldo Trampo pasidalintus Džono Kiriaku, vieno iš "Sputnik radijo" vedėjo, žodžius.

"Niekas nežiūri, neklauso ir neskaito. Išskyrus Donaldą Trampą", — savo "Telegram" kanale pajuokavo vyriausioji redaktorė.

Praėjusią savaitę Trampas "Twitter'yje" pacitavo Kiriaku pasisakymą apie informatorių, kuris atskleidė Amerikos lyderio ir Ukrainos prezidento Vladimiro Zelenskio pokalbį. Kiriaku sako manantis, kad tai yra ne informatorius, o anoniminis Demokratų būstinės šaltinis Atstovų rūmuose.

Kaip pažymėjo "Sputnik", Kiriaku tai pasakė "Tucker Carlson Tonight" laidoje "Fox News". Po programos, kurią reguliariai žiūri prezidentas Trampas, jis pacitavo Džono pasisakymą interviu.

JAV Kongreso Atstovų rūmai pradėjo apkaltos Trampui procesą, nes iš anoniminių šaltinių gautos informacijos paaiškėjo, kad telefoninio pokalbio su Zelenskiu metu Trampas darė spaudimą, reikalaudamas, kad Kijevas pradėtų tyrimą prieš Džo Baideno sūnų.

Paskelbus pokalbio išklotinę paaiškėjo, kad ši informacija nebuvo teisinga. Pats Trampas kaltinimus neigia. Jo nuomone, būtent Baidenas paprašė atleisti Ukrainos generalinį prokurorą, kuris atliko tyrimą prieš jo sūnaus įmonę.

32
Tegai:
Margarita Simonian, Donaldas Trampas
Dar šia tema
JAV demokratai paprašė Baltųjų rūmų dokumentų apie Ukrainą
JAV padaugėjo Donaldo Trampo apkaltos šalininkų
Trampas išjuokė Baideną, kuris pareikalavo apkaltos prezidentui