JAV viceprezidentas Džo Baidenas

Baidenas išpranašavo NATO žlugimą, jei Trampas bus perrinktas

45
(atnaujinta 17:26 2019.10.16)
Politikas JAV vadovą pavadino "ekscentrišku, pašėlusiu prezidentu", nieko nesuvokiančiu užsienio politikoje ir veikiančiu iš baimės dėl savo perrinkimo

VILNIUS, spalio 16 — Sputnik. Demokratų partijos kandidatas į JAV prezidentus, buvęs šalies viceprezidentas Džo Baidenas mano, kad jei prezidentas Donaldas Trampas bus perrinktas 2020 metais, NATO aljansas nustos egzistuoti, praneša RIA Novosti.

"Jei jis (Trampas) bus perrinktas, pažadu jums, kad nebus jokio NATO. <...> Mes turėsime realių problemų", — pasakė Baidenas Demokratų partijos kandidatų į prezidentus debatų metu.

Jis Trampą pavadino "ekscentrišku, pašėlusiu prezidentu", kuris, jo manymu, nieko nesupranta užsienio politikoje ir "veikia iš baimės dėl savo paties perrinkimo".

Kartu buvęs viceprezidentas pažymėjo, kad Trampas kritikavo NATO ir tuo pat metu teigiamai kalbėjo apie Rusijos lyderį Vladimirą Putiną.

Jis palaikė anksčiau priimtus sprendimus dėl Amerikos kariuomenės įvedimo į Siriją, Afganistaną ir Iraką kovai su grupuote "Islamo valstybė" (IV)*.

Demokratai Kongrese pradėjo Trampo apkaltos procesą, įtardami jį tuo, kad jis asmeniniais politiniais tikslais siekė, jog Ukrainos vadovybė pradėtų tyrimą Hanterio Baideno, dirbusio energetikos bendrovėje "Burisma", atžvilgiu. Jo tėvas Džo Baidenas pretenduoja tapti Demokratų partijos kandidatu prezidento rinkimuose 2020 metais.

* Rusijoje uždrausta teroristų organizacija.

45
Tegai:
Donaldas Trampas, NATO, JAV
Dar šia tema
JAV išdavė kurdus — išduos ir Baltijos šalis
Trampas pranašauja pilietinį karą JAV
Trampas išjuokė Baideną, kuris pareikalavo apkaltos prezidentui