JAV doleriai, archyvinė nuotrauka

JAV milijardierius prarado 600 mln. dėl nevykusio pokšto apie moteris

26
(atnaujinta 21:35 2019.10.16)
Kalbėdamas konferencijos San Fransiske metu, 68 metų finansininkas palygino darbą su klientais šioje srityje su moters pagrobimu, taip pat šmaikštavo apie lytinius organus

VILNIUS, spalio 16 — Sputnik. Amerikiečių milijardieriaus Keneto Fišerio įmonė "Fisher Investments" prarado daugiau nei 600 milijonų dolerių dėl skandalingos jos įkūrėjo kalbos, pranešė "Bloomberg".

Kalbėdamas konferencijoje San Fransiske, 68 metų finansininkas palygino darbą su klientais šioje srityje su moters pagrobimu, taip pat juokavo apie lytinius organus. Renginio svečiai Fišerio žodžius įvertino kaip "seksistiškus". Kilo skandalas, po kurio investuotojas turėjo atsiprašyti už šį pasisakymą.

Pasipylus kritikai, Mičigano valstija iš "Fisher Investments" atsiėmė 600 milijonų dolerių investicijų, kurias valdė fondas.

Filadelfijos pensijų fondas taip pat planuoja iš valdybos susigrąžinti 54 mln. dolerių. "Fidelity Investments" ir Floridos valstijos pensijų fondas, kuris "Fisher Investments" patikėjo 500 milijonų dolerių, svarsto galimybę nutraukti ryšius su Fišerio fondu.

26
Tegai:
Milijardieriai, pokštas, moterys, JAV
Dar šia tema
Miške pasiklydęs 74 metų šiaulietis naktį praleido medyje
Lenkijoje picerijos vadybininkas sumušė aktorių iš Ukrainos