Televizijos kanalo Russia Today logotipas

Facebook ištrynė vieną RT projekto puslapių su rusiškos virtuvės receptais

31
(atnaujinta 11:24 2019.10.18)
Facebook ištrynė vieną iš projekto "Russia Beyond" puslapių su rusiškos virtuvės receptais. Tai paskelbė vyriausiasis "Russia Beyond" redaktorius Vsevolod Pulia

VILNIUS, spalio 18 — Sputnik. "Facebook" ištrynė mūsų "Russian Kitchen" puslapį su rusiškos virtuvės receptais ir nuotraukomis su ikrais, majonezu ir visa kita. Ten buvo 40 tūkst. sekėjų", — parašė redaktorius savo Facebook paskyroje.

Anot jo, tam tikru metu visi administratoriai gavo pranešimą, kad "bendruomenės istorijų rodymas naujienų skiltyje yra ribotas", o po poros dienų "visi gavo pranešimą, kad puslapyje rodys daugumos administratorių gyvenamąją šalį", kad padidintų skaidrumą, praneša RT.

"Po dienos buvo gautas pranešimas, kad puslapis yra pašalintas iš publikacijos. Tai yra, jis prieinamas tik administratoriams, viešumoje jo nėra. Mes pradėjome aiškintis, kas atsitiko. Kaip visada, niekur nėra konkrečių nurodymų — profilyje kaba miglota formuluotė: "Galbūt jūs pažeidėte Facebook taisykles, masiškai siuntėte nepageidaujamas žinutes ar pavogėte turinį". Buvo ir mygtukas "Išsiųsti apeliaciją". Gerai, išsiuntėme", — sakė jis.

Kaip pažymėjo vyriausiasis projekto redaktorius, po kelių dienų "puslapis tiesiog dingo".

"Be pranešimų, kreipėmės visur. Ir į administratorius. Taip pat ir Facebook "Business Manager". Techninė pagalba tyli, pokalbiai tyli, iki "Facebook" prisibelsti neįmanoma", — pridūrė jis.

Gegužės mėnesį "Facebook" paskelbė apie 100 paskyrų, tariamai susijusių su Rusija, panaikinimą.

Sausio mėnesį "Facebook" ištrynė apie 500 paskyrų, tarp jų septynis agentūros "Sputnik" puslapius.

31
Tegai:
Facebook, RT
Dar šia tema
EP paragino ištirti Rusijos "ryšio" su Gretos Tunberg protestais galimybę
Paaiškėjo, kodėl pasaulis nemėgsta Rusijos
Rusijos ir Prancūzijos URM aptarė "RT" ir Sputnik padėtį
Koronavirusas, archyvinė nuotrauka

Gydytoja: kaukių naudojimas sumažina riziką užsikrėsti COVID-19 dešimtis kartų

(atnaujinta 22:53 2020.06.04)
Gydytoja priminė, kad kaukę dėvėti būtina esant galimam užsikrėtimo pavojui — būnant lauke ar uždaroje patalpoje, kur gali būti kiti žmonės. Kaukę keisti reikia kas dvi valandas

VILNIUS, birželio 4 — Sputnik. Pagrindinis koronavirusinės infekcijos perdavimo būdas yra oras — tai atsitinka kosint, čiaudint ir kalbant, todėl dėvint kaukes rizika užsikrėsti koronavirusu sumažėja dešimteriopai, RIA Novosti sakė Rusijos infekcinių ligų specialistė Irina Ivanova.

"Nepaisant laiko apribojimų, būtina ir toliau laikytis tam tikrų taisyklių. Ypač svarbu išlaikyti atstumą ir naudoti medicinines kaukes. Čiaudint ir kosint ore aplink sergantį žmogų plinta jo seilių, skreplių ir kvėpavimo takų sekreto lašeliai. Ir kadangi koronavirusinė infekcija gali būti besimptomė, žmogus, nežinodamas, kad serga, gali perduoti virusą kitiems žmonėms. Kaukių dėvėjimas dešimtis kartų sumažina riziką užsikrėsti koronavirusu. Be to, svarbu, kad kuo daugiau žmonių naudotų kaukę", — teigė Ivanova.

Gydytoja priminė, kad kaukę dėvėti būtina esant galimam užsikrėtimo pavojui — būnant lauke ar uždaroje patalpoje, kur gali būti kiti žmonės. Kaukę keisti reikia kas dvi valandas.

Tinkamai naudojant medicinines kaukes, kvėpavimo problemų neturėtų kilti. Ypač pabrėžiama, kad nėščioms moterims ir asmenims, sergantiems įvairiomis lėtinėmis ligomis, nešioti medicinines kaukes būtina.

Kovo 11 dieną Pasaulio sveikatos organizacija paskelbė naujos koronavirusinės infekcijos COVID-19 protrūkį pandemija. Naujausiais PSO duomenimis, pasaulyje užfiksuota daugiau nei 6,3 mln. infekcijos atvejų, mirė daugiau nei 383 tūkst. žmonių.

Tegai:
saugumas, gydytojai, koronavirusas
Temos:
Naujo koronaviruso protrūkis Lietuvoje ir pasaulyje
Dar šia tema
JAV užfiksuotas pirmasis koronaviruso atvejis šuniui
Per parą nustatyti trys koronaviruso atvejai
Policija Vašingtone

Pasibaigus neramumams Vašingtonas atšaukė komendanto valandą

(atnaujinta 22:51 2020.06.04)
Riaušės Vašingtone kilo savaitgalį, padegta daugybė pastatų ir automobilių. Į miestą buvo įvesti Nacionalinės gvardijos, policijos ir kitų regionų specialiųjų tarnybų padaliniai

VILNIUS, birželio 4 — Sputnik. JAV sostinėje Vašingtone atšaukta komendanto 

valanda nurimus riaušėms, spaudos konferencijoje sakė miesto merė Muriel Bowser. Apie tai praneša RIA Novosti.

"Šį vakarą komendanto valandos nebus", — sakė Bowser.

Apribojimai galiojo keturias dienas.

Riaušės Vašingtone kilo savaitgalį, padegta daugybė pastatų ir automobilių. Į miestą buvo įvesti Nacionalinės gvardijos, policijos ir kitų regionų specialiųjų tarnybų padaliniai.

Nuo gegužės pabaigos daugelyje didžiųjų JAV miestų vyko protestai ir riaušės dėl afroamerikiečio Džordžo Floido mirties dėl policijos veiksmų sulaikymo metu.

Tegai:
riaušės, Vašingtonas
Dar šia tema
Ekspertas: JAV valdžia negali kovoti su riaušėmis įprastais būdais
Kaip kova su rasizmu JAV virto susirėmimais su plėšikais
"Ką tie plakatai šneka?": mokytoja nuplėšė palaikymo plakatus prie JAV ambasados