Vladimiras Zelenskis su žmona Elena, archyvinė nuotrauka

Internete sukritikavo Zelenskio žmoną dėl etiketo pažeidimo Japonijoje

63
(atnaujinta 16:04 2019.10.23)
Japonijos imperatoriaus karūnavimo ceremonijai pirmoji Ukrainos ponia pasirinko geltoną suknelę. Pagal kylančios saulės krašto tradicijas, tokios spalvos drabužius gali dėvėti tik imperatoriškosios šeimos nariai

VILNIUS, spalio 23 — Sputnik. Interenete sukritikavo Ukrainos prezidento Vladimiro Zelenskio žmonos aprangą, kurioje ji pasirodė iškilmingoje ceremonijoje Japonijos imperatoriaus Naruhito garbei.

Nuotrauka buvo paviešinta Jelenos Zelenskajos puslapyje Instagram. Nuotraukoje matyti, kad pirmoji Ukrainos ponia ceremonijai pasirinko citrinos spalvos suknelę.

Владимир Зеленский с женой Еленой с визитом в Японии, 22 октября 2019 года
Vladimiras Zelenskis su sutuoktine Japonijoje

Kai kurie socialinio tinklo vartotojai apkaltino Ukrainos pirmąją ponią dėl nepagarbos Japonijos tradicijoms. Pagal tradiciją tokios spalvos drabužius leidžiama dėvėti tik imperatoriui ar jo šeimos nariams.

"Apsirengti geltonai Japonijoje? Pas jus visiškai kvaila protokolo tarnyba", — rašo katerinababeshkova.

"Šiurkščiausias  diplomatinio etiketo pažeidimas. Japonijoje oficialiame priėmime geltonus drabužius gali dėvėti tik imperatoriškosios šeimos nariai. Geltona spalva jūs parodėte nepagarbą valstybės, į kurią atvykote atstovauti Ukrainai, tradicijoms", — rašė serpenserpense.

"Kodėl pasirinkote tokią suknelės spalvą? Ar neskaitėte protokolo? Ar žinote, ką ši spalva reiškia Japonijos imperatoriui?", — komentavo katya__fi.

Tačiau daugelis vartotojų nekreipė dėmesio į japonų etiketo pažeidimą ir parašė, kad pirmoji Ukrainos ponia atrodo puikiai.

63
Tegai:
Japonija, internetas, Jelena Zelenskaja
Dar šia tema
Nausėda su sutuoktine dalyvavo Japonijos imperatoriaus inauguracijos ceremonijoje
Pirmoji šalies ponia Japonijoje susitiko su Lietuva besidominčiais moksleiviais