JAV Karinių oro pajėgų kariai

JAV raketų bazėje rasta marihuanos

93
(atnaujinta 16:26 2019.10.24)
Incidentas įvyko karinėje bazėje, kur dislokuojamos tarpžemyninės balistinės raketos "Minuteman III"

VILNIUS, spalio 24 — Sputnik. JAV oro pajėgos tiria pranešimus apie marihuanos aptikimą karinėje bazėje Šiaurės Dakotos valstijoje, kurioje dislokuojamos tarpžemyninės balistinės raketos "Minuteman III", praneša leidinys "Task & Purpose".

Leidinys pažymi, kad anksčiau "profiliniuose" socialiniuose tinkluose pasirodė pranešimų, kad vienas iš karių JAV karinių oro pajėgų bazėje "Minot" (Minot Air Force Base) buvo sugautas rūkydamas marihuaną per savo pamainą. Buvo pranešta, kad atlikus kratą vienoje iš bazės patalpų, buvo rasta suktinė su narkotikais.

Karinių oro pajėgų karinės bazės "Minot" atstovas spaudai Gabrielius Kušingas leidiniui patvirtino, kad bazės vadovybė tiria "pranešimus apie įtarimus dėl nelegalių narkotikų jos antžeminiame objekte". Jis atsisakė pateikti detales, pažymėjęs, kad informacija nebus paskelbta iki tyrimo pabaigos.

Agentūra "Associated Press" su nuoroda į JAV Karinių oro pajėgų atstovo pareiškimą, paaiškino, kad incidentas įvyko spalio 9 dieną įspėjimo apie raketų paleidimo objekte. Agentūros pašnekovas pabrėžė, kad narkotikų nebuvo šalia raketų nutaikymo operatorių dislokacijos.

Kaip primena "Task & Purpose", anksčiau šių metų gegužę du kariai buvo administracine tvarka nubausti už alkoholio vartojimą kitoje raketų bazėje, kurioje taip pat yra "Minuteman" raketos, Vajomingo valstijoje.

93
Tegai:
kariai, narkotikai, JAV
Dar šia tema
JAV Karinėje jūrų pajėgų akademijoje leista susirinkti satanistams
Ekspertas: Lietuvos vadovybei reikia JAV karinės bazės, kad išlaikytų valdžią
JAV koalicijos kariai susprogdino savo sandėlį Sirijoje
Lietuvos KAM vaizdo įraše parodė, kaip į šalį atvyksta JAV karinė technika