Ukrainos jūrų pėstininkai

Ukrainos jūrų pėstininkai pasienyje su Krymu gyvena siaubingomis sąlygomis

49
(atnaujinta 16:45 2019.10.31)
Jūrų pėstininkų žvalgybos batalionas, apsigyvenęs apleistoje vaikų stovykloje, siūlė perduoti objektą Gynybos ministerijai ir suremontuoti jį, bet nesulaukė valdininkų palaikymo

VILNIUS, spalio 31 — Sputnik. Ukrainos jūrų pėstininkai priversti gyventi kone po atviru dangumi apleistoje vaikų stovykloje, Chersono srityje, praneša leidinys "TheBabel".

Bataliono Azov kariai
© Sputnik / Евгений Котенко

Kalbama apie vaikų stovyklą "Baltieji sparnai", esančią Cukurų gyvenvietėje, už 50 kilometrų nuo sienos su Krymu. 2018 metais į šį rajoną iš Berdiansko buvo perkeltas 140-asis jūrų pėstininkų atskiras žvalgybos batalionas. Visą šį laiką kariai, kaip rašo leidinys, gyvena siaubingomis sąlygomis: kambariai "Baltuosiuose sparnuose" apleisti, trijuose iš keturių pastatų kiauras stogas, o nuotekų sistema neveikia.

Jūrų pėstininkai sugebėjo sutvarkyti tik tą pastatą, kuriame stogas išlikęs.

Bataliono vadas Vladimiras Semkivas bando gauti Chersono srities tarybos sprendimą, kad objektas būtų perduotas Gynybos ministerijos priežiūrai ir būtų galima jį suremontuoti. Tačiau valdininkai tvirtina, kad stovykla yra kurorto zonoje, o netoliese esantis Skadovsko miestas yra "valstybinės svarbos kurortas", ir priešinasi bazės sukūrimui šalia vaikų įstaigų.

49
Tegai:
kariai, Krymas, Ukraina
Dar šia tema
Buvęs ekonomikos ministras pasakojo apie Ukrainos nuostolius dėl Krymo blokados
Buvęs Rados deputatas parodė, kuo pavirto Krymo blokada ukrainiečiams
Lietuva užtikrins sužeistų Ukrainos karių reabilitaciją
Ukraina apkaltino Rusiją plataus masto karinės agresijos rengimu