Aktorė Angelina Jolie, archyvinė nuotrauka

Angelina Jolie buvo evakuota "Amžinieji" filmavimo aikštelės dėl pranešimo apie miną

33
(atnaujinta 10:59 2019.11.05)
Visi buvo laiku evakuoti į saugią vietą. Manoma, kad mina ten užsiliko, greičiausiai, nuo Antrojo pasaulinio karo laikų

VILNIUS, lapkričio 5 — Sputnik. Angelina Jolie ir "Sostų karų" žvaigždė Richardas Maddenas buvo evakuoti iš filmo "Amžinieji" filmavimo aikštelės Kanarų salose dėl nesprogusios minos, praneša "The Sun".

"Nežinia, kas galėjo nutikti, jei mina nebūtų rasta. Laimei, visi buvo laiku evakuoti į saugią vietą. Ekspertai ėmėsi būtinų priemonių", — leidiniui pasakojo šaltinis.

Mina ten atsirado, greičiausiai, per Antrąjį pasaulinį karą.

Filme "Amžinieji" taip pat vaidina Salma Hayek ir Kitas Haringtonas.

Filmas bus išleistas 2020 metų lapkričio mėnesį.

33
Tegai:
evakuacija, mina, aktorė
Dar šia tema
Kim Kardašian ir Kanye West surengė neįprastą vestuvių metinių šventę
Įvardyti populiariausi JAV aktoriai
Donaldas Trampas

Trampas neatskleidė savo gyvenimo planų po prezidentavimo

(atnaujinta 10:18 2021.01.23)
Pažymima, kad Džo Baidenas trečiadienį perėmė JAV prezidento postą. Donaldas Trampas ir jo žmona Melanija išvyko į Floridą į savo rezidenciją

VILNIUS, sausio 23 — Sputnik. Donaldas Trampas apie savo ateities planus neasidalino palikęs JAV prezidento postą, rašo "Washington Examiner".

"Mes ką nors padarysime, bet ne dabar", — atsakė Trampas leidinio žurnalistui, sėdėdamas prie stalo savo golfo klube West Palm Beach.

Po to Trampo padėjėjas "skubotai, bet mandagiai" nutraukė pokalbį su žurnalistu.

Džo Baidenas trečiadienį perėmė JAV prezidento postą. Donaldas Trampas ir jo žmona Melanija išvyko į Floridą į savo rezidenciją.

78 metų demokratas Baidenas tapo 46-uoju JAV prezidentu. Lapkritį jis nugalėjo antrai kadencijai nesėkmingai kandidatavusį respublikoną Donaldą Trampą.

Tegai:
Džo Baidenas, JAV, Donaldas Trampas
Temos:
JAV prezidento rinkimai — 2020
Dar šia tema
Rusijos ambasadorius JAV: Rusijos sutramdymas yra JAV politikos alfa ir omega
Baidenui buvo patarta pripažinti sankcijų Rusijai nesėkmę
Raketa

Ekspertas papasakojo, kaip START-III sutarties pratęsimas paveiks Rusijos ir JAV santykius

(atnaujinta 12:21 2021.01.23)
Anot jo, norint atkurti ar pakeisti tokius susitarimus gali prireikti laiko ir konkrečios sistemos, "tačiau ši tendencija tikrai bus konstruktyvesnė nei ankstesnės administracijos atveju"

VILNIUS, sausio 23 — Sputnik. Naujosios JAV administracijos sprendimas pratęsti Strateginės ginkluotės mažinimo sutartį (START-III) rodo konstruktyvesnę tendenciją Rusijos atžvilgiu, gali būti, kad Baidenas nuspręs peržiūrėti kitas sutartis, rašo RIA Novosti autorė Elizabeta Isakova.

"Naujojo START III pratęsimas suteiks tam tikrą strateginio stabilumo ir pasitikėjimo užtikrinimą, kuris galėtų teigiamai paveikti tolesnes derybas. Šis naujas klimatas suteiks galimybę permąstyti dvišalius santykius ir ypač kitus susitarimus, kuriuos nutraukė arba atšaukė ( Donaldo) Trampo administracija. Vidutinio ir trumpesnio nuotolio raketos, Atviro dangaus sutartis, Ginklų prekybos sutartis, branduolinis susitarimas su Iranu) ", ​​— sakė jis.

Anot eksperto, norint atkurti ar pakeisti tokius susitarimus gali prireikti laiko ir konkrečios sistemos, "tačiau ši tendencija tikrai bus konstruktyvesnė nei ankstesnės administracijos atveju".

Anksčiau Baltieji rūmai paskelbė siūlantys Rusijai penkeriems metams pratęsti START III, kuris baigsis vasario 5 dieną. Rusijos užsienio reikalų ministerijos atstovė Maria Zacharova teigė, kad Rusija palankiai vertina naujosios JAV administracijos ketinimą pratęsti sutartį.

Tegai:
Rusija, JAV, sutartis, raketa, raketos
Temos:
Dujotiekio "Nord Stream-2" statyba
COVID-19 testas

Penktadienį nenustatyta vieno nuteistųjų užsikrėtimo koronavirusu atvejo

(atnaujinta 10:37 2021.01.23)
Per visą pandemijos laikotarpį kalinimo įstaigose atlikti 18 866 testai, paskiepyti 156 Laisvės atėmimo vietų ligoninės medikai ir darbuotojai

VILNIUS, sausio 23 — Sputnik. Penktadienį skaičiuojant duomenis nebuvo nustatyta nė vieno nuteistųjų naujo susirgimo COVID-19 atvejo, praneša Kalėjimų departamentas.


"Pagaliau galime įrašyti nulį užsikrėtusių nuteistųjų eilutėje. Kai yra keli tūkstančiai žmonių uždarose vietose, kur neįmanoma visų žmonių izoliuoti po vieną ar net po kelis, laisvės atėmimo įstaigose tenka imtis išskirtinių priemonių saugantis viruso protrūkių. Kaip rodo tyrimų statistika — jos pasiteisina", — sakė Kalėjimų departamento Sveikatos priežiūros skyriaus vedėja Birutė Semėnaitė.

Kai kuriuose pataisos namuose jau ne pirmą parą nefiksuojama naujų užsikrėtimo atvejų. Sergamumas kalinimo įstaigose, pasak Kalėjimų departamento atstovų, mažėja. Tiesa, vis dar nustatoma naujų atvejų dirbantiems bausmių vykdymo sistemoje. Per ketvirtadienį nustatyti 3 užsikrėtę COVID-19 darbuotojai.

Kalėjimo departamento atstovės minimos išskirtinės priemonės — sumažinti nuteistųjų kontaktai, teismo ir kiti teisiniai procesai keičiami į nuotolinius, pasimatymai su artimaisiais — į telefoninius pokalbius, nuteistųjų patalpos dezinfekuojamos, vėdinamos, užsikrėtusieji arba su jais turėjusieji kontaktus izoliuojami atskirai.

Pažymima, kad darbuotojų darbo grafikai pataisos namuose per pandemiją sudarinėjami taip, jog būtų užtikrintas kuo mažesnis darbuotojų tarpusavio kontaktas, organizuojamas darbas pamainomis. Darbuotojams, grįžtantiems po atostogų, atliekami COVID-19 testai. Nuolat pagal indikacijas testuojami ir darbuotojai, ir nuteistieji — per visą pandemijos laikotarpį kalinimo įstaigose atlikti 18 866 testai. Taip pat buvo paskiepyti 156 Laisvės atėmimo vietų ligoninės medikai ir darbuotojai.

Tegai:
koronavirusas, Kalėjimų departamentas
Temos:
Saugokime save ir kitus: koronavirusas Lietuvoje ir pasaulyje
Dar šia tema
Karantinas sumažino besikreipiančiųjų dėl traumos skaičių
Ekonomistai papasakojo, kaip antroji pandemijos banga paveikė Lietuvos ekonomiką
PSO paaiškino "britiškosios" koronaviruso padermės sukeliamą mirštamumą