JAV kariai

JAV kariai įvardijo sritį, kurioje JAV nusileidžia Rusijai

52
(atnaujinta 21:53 2019.11.05)
Pratybų metu JAV kariai neišjungia savo mobiliųjų telefonų ir taip išduoda tikslią savo buvimo vietą, be to, pamiršta iš anksto sukurti atsarginius ryšio kanalus tam atvejui, jei pagrindinis ryšys sutriks

VILNIUS, lapkričio 5 — Sputnik. JAV kariai pareiškė, kad kilus kariniam konfliktui su Rusija ar Kinija, JAV nėra pasirengusios priešintis radioelektroninės kovos grėsmėms. Jų žodžius cituoja "Breaking Defense".

JAV ginkluotųjų pajėgų pulkininkas leitenantas Garis Laikas pažymėjo, kad JAV kariuomenė tobulina radioelektroninės kovos metodus lėčiau nei kiti. Kaip pavyzdį jis mini tai, kad pratybų metu JAV kariai neišjungia savo mobiliųjų telefonų ir taip išduoda tikslią savo buvimo vietą.

Be to, jie pamiršta iš anksto sukurti atsarginius ryšio kanalus tam atvejui, jei pagrindinis ryšys sutriks. Karininkas įsitikinęs, kad Rusija ir Kinija tikrai pasinaudos šiais trūkumais.

"Jei paklaustumėte, ar esame pasirengę dirbti su elektromagnetiniu spektru, atsakyčiau "ne", — pareiškė Laikas.

Jo manymu, JAV karių treniruotes apsunkina reguliuotojų reikalavimai, kurie nustato apribojimus radioelektroninės kovos įrangai pagal veikimo laiką ir naudojamos įrangos galingumą.

JAV kariuomenės pulkininkas leitenantas Metju Pulas pažymėjo, kad "blogi vaikinai" savo ruožtu turi elektroninius duslintuvus.

52
Tegai:
Rusija, JAV kariai, JAV
Dar šia tema
Lietuvos kariai pasipuošė naujausia NATO karinių kutiurjė apranga
Ukrainos teroras atkeliavo į Amerikos žemę
Ukrainos jūrų pėstininkai pasienyje su Krymu gyvena siaubingomis sąlygomis
JAV kariuomenė pakeis šovinių kalibrą dėl Rusijos, pranešė žiniasklaida