Potvynis Britanijoje

Britanijoje šimtai žmonių įstrigo prekybos centre dėl potvynio

40
(atnaujinta 12:03 2019.11.08)
Britanijoje jau kelias savaites stipriai lyja, dėl to tūkstančiai gyventojų šalyje buvo evakuoti, keliuose regionuose paskelbta ekstremali padėtis dėl liūčių, sukėlusių potvynius

VILNIUS, lapkričio 8 — Sputnik. Keli šimtai žmonių buvo užblokuoti prekybos centre "Midhall", esančiame Didžiosios Britanijos Šefildo mieste, dėl potvynio dėl liūčių, praneša laikraštis "The Guardian".

"Jei esate "Midhall", nepalikite prekybos centro ir laukite papildomos informacijos. Nemėginkite eiti ten ką nors pasiimti", — cituoja laikraštis Pietų Jorkšyro policijos pranešimą.

Anot laikraščio, prekybos centre vyko prieškalėdiniai renginiai, todėl pastate buvo daug vaikų.

Apie 21:00 (22:00 Lietuvos laiku) Pietų Jorkšyro policija "Twitter'yje" pranešė, kad žmonės pradėjo palikti prekybos centrą.

"Kadangi padėtis, nors ir išlieka įtempta, pagerėjo, žmonėms dabar suteikiama pagalba, kad paliktų "Midhall", — teigiama policijos "Twitter" paskyroje.

Britanijoje jau kelias savaites stipriai lyja. Tūkstančiai gyventojų šalyje buvo evakuoti, keliuose regionuose paskelbta ekstremali padėtis dėl liūčių, dėl kurių kilo potvyniai.

40
Tegai:
Didžioji Britanija, potvynis
Dar šia tema
Per potvynį Šveicarijoje dingo du žmonės
Ispanijoje nufilmuotas dėl gausių liūčių kilęs stiprus potvynis