Kijevas, archyvinė nuotrauka

Ukraina pareiškė esanti pasirengusi panaikinti sankcijas Rusijai

54
(atnaujinta 21:50 2019.11.12)
Atsakydamas į žurnalisto klausimą apie veiksmus panaikinant sektorinius apribojimus, Ukrainos vicepremjeras teigė, kad šalis yra pasirengusi bet kokiam scenarijui

VILNIUS, lapkričio 12 — Sputnik. Ukrainos ministro pirmininko pavaduotojas Europos ir euroatlantinei integracijai Dmitrijus Kuleba interviu "RBC Ukraine" pareiškė, kad Kijevas yra "pasirengęs penkeriems metams" nepratęsti sankcijų Rusijai.

Atsakydamas į žurnalisto klausimą apie veiksmus panaikinant sektorinius apribojimus, jis teigė, kad šalis yra pasirengusi bet kokiam scenarijui.

Taip pat Kuleba pažymėjo, kad Ukrainos diplomatijos uždavinys — neleisti to įgyvendinti, nepasiekus rezultatų, susijusių su Minsko susitarimais.

"Ir antra, jei tai visgi atsitiks, — gauti už tokį sprendimą maksimalų kompensacijos dydį bet kurioje formoje, dėl kurios deramasi", — sakė jis.

Rusijos Federacijos ir Vakarų šalių santykiai pablogėjo dėl situacijos Ukrainoje ir aplink Krymą, kuris susivienijo su Rusija po 2014 metais pusiasalyje įvykusio referendumo. Vakarai, apkaltinę Rusijos Federaciją kišimusi, įvedė jai sankcijas. Tuo tarpu Maskva ėmėsi atsakomųjų priemonių, importo pakeitimo politikos ir ne kartą pareiškė, kad kalbėti su ja sankcijų kalba yra neveiksminga. Rusija ne kartą pabrėžė, kad ji nėra Ukrainos konflikto šalis ir Minsko susitarimų objektas.

54
Tegai:
sankcijos Rusijai, Ukraina
Temos:
Lazda turi du galus: sankcijos Rusijai (253)
Dar šia tema
Ukrainos vicepremjeras NVS vadina "nevykėlių klubu"
Ukrainos vicepremjeras patarė Ukrainai "išmokti gyventi" šalia Rusijos
Ukrainos vicepremjeras pareiškė apie "karą" su Rusija dėl Krymo