Aukštakulniai, archyvinė nuotrauka

Ukrainietis veždavo baltaruses į Lietuvą verstis prostitucija

47
(atnaujinta 11:41 2019.11.13)
Pažymima, kad užpuolikas verbavo merginas įvairiuose forumuose ir socialiniuose tinkluose, neslėpdamas "darbo" detalių

VILNIUS, lapkričio 13 — Sputnik. Baltarusijos teisėsaugininkai atskleidė kanalą Baltarusijos piliečių eksportui į Lietuvą ir kitas ES šalis prostitucijai. Apie tai savo telegram-kanale pranešė Baltarusijos vidaus reikalų ministerijos atstovė Olga Čemodanova.

Tyrimo duomenimis, Ukrainos pilietis ieškojo baltarusių ir verbavo jas įvairiuose forumuose bei socialiniuose tinkluose. Pažymima, kad jis taip pat išsamiai aprašė "darbo" sąlygas, paslaugų sąrašą, mokėjimo tvarką ir kitas detales.

Paaiškėjo, kad vyras gyveno Lietuvoje. Jį pirmadienį Minsko degalinėje sulaikė policijos pareigūnai. Į kaimyninę šalį jis atvyko išsivežti moterų, gimusių 1990 ir 1987 metais.

Anksčiau Seimas be prieštaravimų, bendru sutarimu, po pateikimo pritarė socialdemokratų projektui, kad būtų baudžiami ne sekso paslaugų teikėjai, o pirkėjai.

Pataisomis siūloma nustatyti, kad "tas, kas siekė pasinaudoti arba pasinaudojo atlygintinėmis asmens seksualinėmis paslaugomis, padarė baudžiamąjį nusižengimą ir baudžiamas bauda arba areštu".

47
Tegai:
Lietuva, prostitucija, Baltarusija
Dar šia tema
Panevėžietis prostitucijai verbavo iš pataisos namų
Šiauliuose du policininkais apsimetę vyrai įbaugino Ukrainos pilietę