Kijevas

Ukraina buvo parduota "visų akivaizdoje", pareikšta Radoje

36
(atnaujinta 08:30 2019.11.14)
Anksčiau Rados posėdyje buvo priimtas Žemės ūkio paskirties žemės pardavimo įstatymo projektas, pagal kurį galimybę nusipirkti žemės turės ir užsieniečiai, ir asmenys be pilietybės

VILNIUS, lapkričio 14 — Sputnik. Partija "Liaudies tarnas" savo sprendimu atverti žemės rinką "pardavė Ukrainą visos šalies akivaizdoje", pareiškė Aukščiausiosios Rados deputatas iš partijos "Opozicijos platforma — Už gyvenimą" Vadimas Rabinovičius televizijos kanalo "NewsOne" eteryje.

"Ukraina šiandien buvo parduota visų akivaizdoje. Jei mes ir toliau tylėsime, tai atsitiks su mūsų namais ir viskuo, kas yra aplink. Žmonės turi padaryti išvadas, mobilizuotis, išeiti į gatves ir išsakyti savo nuomonę. Jie parduoda Ukrainą, iš mūsų tyčiodamiesi", — pasiskundė politikas.

Jis pridūrė, kad tai tik panašių procesų pradžia, nes prezidento Vladimiro Zelenskio šalininkų partija turi daugumą parlamente.

"Jie gali balsuoti, kaip šiandien, už žemės pardavimą, o po to už mūsų vaikų ir kapinių pardavimą. Jie pamatė nebaudžiamumą. Kaip tai galėjo nutikti, jei jie nesurengė referendumo tarp ukrainiečių, kaip buvo žadėta?" — pareiškė deputatas.

Trečiadienį per pirmąjį svarstymą Rados posėdyje buvo priimtas Žemės ūkio paskirties žemės pardavimo įstatymo projektas. Už jį balsavo 240 deputatų, reikalingas minimumas — 226 balsai. Dokumentas dar turi pereiti antrąjį svarstymą.

Pagal įstatymo projektą, galimybę nusipirkti žemės turės ir užsieniečiai, ir asmenys be pilietybės.

36
Tegai:
Ukrainos Aukščiausioji Rada, Ukraina
Dar šia tema
Ukraina įvardijo tris Zelenskio klaidas
Ekspertas paaiškino, kodėl Lietuva nori "palaidoti" taikos procesą Donbase
Rusijos žurnalistas: Ukrainoje mane persekioja Banderos įpėdiniai