Kijevas, archyvinė nuotrauka

"Net Porošenka to neleido": Ukrainos Radoje papasakota apie ukrainiečių apgaudinėjimą

(atnaujinta 16:07 2019.11.21)
Ukrainos Aukščiausiosios Rados deputatas Vadimas Rabinovičius pasipiktinęs dėl to, kad svarbiausias pozicijas šalyje užima užsieniečiai ir jiems mokama daug daugiau nei piliečiams

VILNIUS, lapkričio 21 — Sputnik. Ukrainiečius kvailina naujos valdžios institucijos, kurias sudaro užsienio piliečiai, pareiškė Ukrainos Aukščiausiosios Rados narys iš partijos "Opozicijos platforma — Už gyvybę" Vadimas Rabinovičius televizijos kanalo "NewsOne" eteryje.

Pasak jo, dėl šios priežasties korupcijos lygis šalyje pakilo iki tokio lygio, kokio "net buvęs prezidentas Petro Porošenka neleido".

Kijevas
© Sputnik / Евгения Новоженина

"Mes priėjome prie dar didesnės korupcijos, nei ji buvo, nes net Porošenka to neleido: iš šalies buvo išmelžti milijardai", — sakė jis ir pabrėžė, kad naujoji vyriausybė nieko nesiima, kad tai sustabdytų.

Politikas piktinasi, kad daugelį svarbių pozicijų Ukrainoje užima "pravažiuojantys gastrolieriai", kuriems mokama kelis kartus daugiau nei šios šalies piliečiams vien todėl, kad jie yra užsieniečiai. Tarp jų deputatas įvardijo "Ukroboronprom" vadovą Aivarą Abromavičių, kuris yra Lietuvos pilietis, o trečdalis frakcijos "Liaudies tarnas" yra "Soroso grupės dotacijų valgytojų sąrašuose". Be to, Zelenskio partijos pirmininkas Davidas Arachamijus turi Amerikos pasą, pridūrė Rabinovičius. Taip pat, pasak deputato, "Naftogaz" ir didžiausio šalies valstybinio banko "Oschadbank" stebėtojų tarybas sudaro užsieniečiai.

"Mus valdo tie, kuriems Ukraina apskritai nereikalinga. Kurie atvyksta čia dirbti, atvažiavo susirinkti didelius pinigus ir tada savo smuklėse pavartoję marihuanos pasakoja, kaip apkvailino Ukrainą. Taip negalima. Vladimirai Aleksandrovičiau [Zelenskis — Sputnik], jūs žadėjote mums visai kitką. Kur visa tai?" — retoriškai klausė deputatas.

Anksčiau Rabinovičius kvestionavo Zelenskio ir jo komandos iniciatyvą atidaryti žemės rinką užsieniečiams. Parlamentaras mano, kad partija "Liaudies tarnas" savo sprendimu atverti žemės rinką "pardavė Ukrainą visos šalies akivaizdoje".

Tegai:
Ukrainos Aukščiausioji Rada, Petro Porošenka, Ukraina
Dar šia tema
Ukraina NATO sudėtyje — kelias į tikrą karą su Rusija, pareiškė Stivenas Koenas
Ukraina atsakė į "Gazprom" pateiktus dujų tranzito siūlymus
Ukraina atsisakė laivų grąžinimą laikyti Rusijos geros valios aktu
Sputnik V vakcina

Rusijos priešai bijo "Sputnik V" lyderystės, pareikšta investicijų fonde

(atnaujinta 12:55 2021.02.26)
Šiuo metu vakcinos efektyvumas siekia 91,6%, pažymima, jog vakcina suteikia visišką apsaugą nuo sunkių naujos koronavirusinės infekcijos atvejų

VILNIUS, vasario 26 — Sputnik. Rusijos vakcinos nuo koronaviruso "Sputnik V" oponentai bando pakirsti pasitikėjimą ja, nes ji yra viena geriausių, ir jie jos tiesiog bijo, pareiškė Rusijos tiesioginių investicijų fondo (RDIF) vadovas Kirilas Dmitrijevas.

"Manau, kad galima kalbėti ne tik apie tarptautinį vakcinos "Sputnik V" pripažinimą, bet ir apie mūsų lyderystę pasaulyje... Turime būti kuklūs, bet sąžiningi. Mes turime vienus geriausių vakcinų pasaulyje, tai puikus Rusijos mokslininkų žygdarbis, mes turėtume tuo didžiuotis", — pasakė Dmitrijevas, parodos, skirtos Rusijos lyderystės istorijai virusologijos srityje, atidarymo metu Rusijos istorinės draugijos aikštelėje.

"Daugelis Rusijos priešų bandė pakirsti pasitikėjimą Rusija, tačiau mes suprantame, kad jie išleidžia tiek daug pastangų, kad pakirstų pasitikėjimą Rusijos vakcina, nes ji yra viena geriausių pasaulyje, ir jos tiesiog bijo", — įsitikinęs jis.

Mokslinis žurnalas "Lancet" anksčiau paskelbė "Sputnik V" klinikinių tyrimų trečiojo etapo rezultatus, patvirtinančius jos aukštą efektyvumą ir saugumą. Klinikinių tyrimų III fazės metu "Sputnik V" pademonstravo aukštus veiksmingumo, imunogeniškumo ir saugumo rodiklius — vakcinos efektyvumas siekė 91,6%. Vakcina suteikia visišką apsaugą nuo sunkių naujos koronavirusinės infekcijos atvejų. Vakcinos "Sputnik V" naudojimą patvirtinto daugiau nei 30 šalių. Bendras šalių, kuriose įregistruota Rusijos vakcina, gyventojų skaičius yra daugiau nei 1,1 milijardo žmonių.

COVID-19 vakcinų palyginimas
© Sputnik
COVID-19 vakcinų palyginimas
Tegai:
Rusija, Sputnik V, vakcina
Temos:
Vaistų ir vakcinos nuo COVID-19 sukūrimas
Dar šia tema
Suomiai paaiškino, kodėl renkasi "Sputnik V"
PSO įvardijo sąlygą, kai koronaviruso vakcina bus nenaudinga
Skiepytis ar ne? Štai kur mįslė
Žiniasklaida: "Sputnik V" sugriovė Rusijos kaip "Aukštutinės Voltos su raketomis" įvaizdį
Lady Gaga

Su šaudymu ir aukomis: pagrobti mėgstamiausi Lady Gagos buldogai

(atnaujinta 13:20 2021.02.26)
Incidentas įvyko tuo metu, kai dainininkė išskrido iš šalies ir augintinius paliko per įvykį nukentėjusio agento globai

VILNIUS, vasario 26 — Sputnik. Amerikiečių dainininkė Lady Gaga tapo nusikaltėlių taikiniu: užpuolikai atsekė ir sužeidė jos padėjėją Rajaną Fišerį (Ryan Fischer), taip pat pagrobė jos mylimus šunis.

Incidentas įvyko Los Andžele, kai Gaga išskrido į Romą "Gucci" mados namų kvietimu. Vasario 24-osios vakare žvaigždės padėjėjas vedžiojo jos augintinius: buldogus Kodžį, Gustavą ir Mis Aziją — ir buvo apšaudytas nežinomų asmenų.

Kaip pranešė leidinys "Daily Mail", užpuolikai kelis kartus šovė Rajanui Fišeriui į krūtinę, pagrobė Lady Gagos šunis ir pabėgo iš įvykio vietos.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от Lady Gaga (@ladygaga)

Atvykus policijai Fišeris buvo sąmoningas, bet beveik nekvėpavo. Jis sunkios būklės nuvežtas į ligoninę. Po išsamios įvykio vietos patikros policijai pavyko rasti Mis Aziją, kuri sugebėjo pabėgti nuo nusikaltėlių, tačiau kitų šunų likimas kol kas nežinomas.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от Lady Gaga (@ladygaga)

Pasak pareigūnų, užpuolikai yra tamsiaodžiai vyrai su kepurėmis, jie važiavo baltu "BMW".

Šiuo metu Gaga yra Italijoje, tačiau dainininkė jau paskelbė atlygį už savo mylimus augintinius — 500 tūkstančių dolerių už kiekvieną buldogą.

Tegai:
pagrobimas, augintiniai, Lady Gaga