Instagram logotipas, archyvinė nuotrauka

Kuriant paskyrą "Instagram'e" reikės nurodyti savo amžių

(atnaujinta 13:51 2019.12.05)
Pabrėžiama, kad informacija nebus prieinama kitiems vartotojams, o "Instagram" ja pasinaudos norėdama pagerinti "paskyros tvarkymo mokymus" ir jauniems vartotojams rekomenduojamus privatumo nustatymus

VILNIUS, gruodžio 5 — Sputnik. "Instagram" programėlė prašys vartotojų nurodyti savo amžių registruojantis socialiniame tinkle, kad pagerintų paslaugos kokybę, praneša RIA Novosti.

"Nuo šiandien reikalausime nurodyti gimimo datą kuriant paskyrą "Instagram'e", — rašoma pranešime.

Pažymima, kad informacija nebus prieinama kitiems vartotojams, o "Instagram" ja pasinaudos norėdama pagerinti "paskyros tvarkymo mokymus" ir jauniems vartotojams rekomenduojamus privatumo nustatymus.

Be to, naujas reikalavimas leis "Instagram" padėti vartotojui kontroliuoti sąrašą asmenų, galinčių siųsti žinutes vartotojui. "Žmonės, pasinaudoję šiuo atnaujinimu, nebegalės gauti tam tikrų pranešimų... arba gauti atsakymus į savo istorijas iš tų, kurių jie neseka", — sakoma pranešime.

"Instagram" — nemokama programėlė, skirta dalintis nuotraukomis ir vaizdo įrašais ir turinti socialinio tinklo elementų, leidžianti fotografuoti ir kurti vaizdo įrašus, pritaikyti jiems filtrus ir platinti šią medžiagą per savo paskyrą ir daugybę kitų socialinių tinklų. Ši programėlė priklauso "Facebook" kompanijai.

Tegai:
duomenų apsauga, Instagram
Dar šia tema
Facebook išbando naują žinučių siuntimo programėlę, skirtą Instagram
Verslininkas iš Rusijos prisijaukino vilkus ir tapo Instagram žvaigžde