Honkongas

Įvardyti patys populiariausi miestai pasaulyje

(atnaujinta 17:56 2019.12.07)
Remiantis turimais duomenimis, turistai 2019 metais keliavo apie 1,5 milijardo kartų. Reitingas apskaičiuotas pagal duomenis apie atvykimus per nepilnus 12 mėnesių

VILNIUS, gruodžio 7 — Sputnik. Nepaisant sumažėjusio lankytojų skaičiaus, Honkongas išlaiko savo pirmaujančią poziciją lankomiausių pasaulio miestų reitinge, praneša "Bloomberg" su nuoroda į "Euromonitor International" ataskaitą "Top 100 City Destinations 2019".

Remiantis turimais duomenimis, turistai 2019 metais atlieka apie 1,5 milijardo kelionių. Reitingas apskaičiuotas pagal duomenis apie atvykimus per nepilnus 12 mėnesių. Taigi, Honkongo, kaip pasaulinės keliautojų sostinės, vaidmuo gali pasikeisti.

Po šio miesto yra Bankokas, Makao ir Singapūras.

Londonas užbaigia pirmąjį penketuką. Anksčiau jis užėmė trečiąją vietą, tačiau "Brexit" potencialiai priveda prie griežtesnių vizų apribojimų ES piliečiams.

Didžiausią reitingo "šuolį" gali pasiekti Hurgada (Egiptas). Šis miestas, praėjusiais metais patekęs į šimtuką, pakilo iš 82 vietos į 63.

Be to, ekspertai pastebi, kad sumažėjo Barselonos, Milano ir Vienos populiarumas ir išaugo Kroatijos, Slovėnijos ir Švedijos.

Tegai:
kelionės, turizmas
Dar šia tema
Prancūzijoje žuvo asmenukei pozavęs britų turistas
Įvardytos lankytinos vietos, kurioms gresia išnykimas
Britanijoje turistai gali pagyventi 60-ųjų dviaukščiuose autobusuose