JAV prezidentas Donaldas Trampas

Šiaurės Korėjoje Trampas buvo pavadintas "beprotišku senuku"

(atnaujinta 16:21 2019.12.10)
Anksčiau JAV vadovas pareiškė, kad turi "puikius santykius" su Šiaurės Korėjos lyderiu, tačiau tuo pat metu pripažino, kad egzistuoja "tam tikras priešiškumas" iš Šiaurės Korėjos pusės

VILNIUS, gruodžio 10 — Sputnik. Naujausi JAV prezidento Donaldo Trampo pareiškimai apie Šiaurės Korėją nuvilia ir rodo, kad jis yra "nusiminęs, beprotiškas senukas", pareiškė Šiaurės Korėjos taikos komiteto Azijos ir Ramiojo vandenyno regione pirmininkas Kim Jen Čholas.

Anksčiau Trampas Twitter parašė, kad Šiaurės Korėjos lyderis Kim Čen Unas yra "per daug protingas" ir gali "prarasti viską", jei elgsis priešiškai, todėl jis "nepanorės anuliuoti savo ypatingus santykius su JAV prezidentu ar kištis į JAV prezidento rinkimus lapkritį". Taip pat prieš tai, gruodžio 7 dieną, Trampas pareiškė žurnalistams, kad turi "puikius santykius" su Šiaurės Korėjos lyderiu, tačiau tuo pat metu pripažino, kad egzistuoja "tam tikras priešiškumas" iš Šiaurės Korėjos pusės.

"Mums nėra ko prarasti. Net jei JAV grasins atimti iš mūsų dar ką nors, jie negalės atimti mūsų egzistavimą, mūsų jėgą, mūsų pyktį jų atžvilgiu... Trampas pareiškė, kad jis bus nustebęs, jei mes ką nors padarysime. Žinoma, jis bus nustebęs. Mes tai darome, kad jis būtų nustebęs, be abejo, jei jis nebus nustebęs, tai bus didžiulis nusivylima", — pareiškė Kim Jen Čholas, kurio žodžius cituoja Korėjos centrinė telegrafo agentūra.

Kim Jen Čholas taip pat pridūrė, kad Trampo žodžiai — tai "grėsmė", ir toks elgesys "nuvilia".

"Taip elgdamasis, jis kiekvieną kartą aiškiai parodo, kad yra tik senas žmogus, praradęs kantrybę. Iš jo žodžių akivaizdu, kad jis labai jaudinasi. Dėl to, kad jis yra toks nerimtas ir nusivilęs senukas, gali vėl ateiti laikas, kai jo bus negalima nevadindi  "beprotišku senuku", — pareiškė Kim Jen Čholas.

Jis pažymėjo, kad jei Trampas tęs tokį elgesį, "pirmininko Kim Čen Unas nuomonė apie jį gali pasikeisti".

Tegai:
Šiaurės Korėja, JAV, Donaldas Trampas
Dar šia tema
Trampas susitiko su Kim Čen Unu Korėjos pasienyje