Naftogaz, archyvinė nuotrauka

Ekspertas: Zelenskiui reikia "sudrausminti" "Naftogaz" vardan tranzito Rusijos

(atnaujinta 20:24 2019.12.14)
Ukrainos įmonė nepaklūsta valdžiai, todėl, net jei politikai susitars, koncerno žodis bus lemiamas, mano ekspertas Igoris Juškovas

VILNIUS, gruodžio 14 — Sputnik. "Naftogaz" patogu sukelti krizinę situaciją dėl dujų kainos padidinimo, sakė vyriausiasis Nacionalinio energetinio saugumo fondo analitikas Igoris Juškovas interviu Sputnik radijui.

"Manau, kad Zelenskis sako gana nuoširdžiai, kad jis tikisi pasirašyti tranzito sutartį. Tiek iš prezidento pusės, tiek iš Ukrainos vyriausybės pusės mes matome gana konstruktyvią poziciją. Jie nori susitarti, jie nori priimti kompromisą. Problema ta, kad "Naftogaz" nesutinka su jais", — sakė Juškovas.

Vladimiras Zelenskis
© Sputnik / Алексей Никольский

"Ukrainos valdžiai nepaklūsta "Naftogaz", ir tai yra pagrindinė problema. Politikai susitars, o "Naftogaz" sakys: "Mes nieko nežinome, kompromiso nenorime". "Naftogaz" yra patogu sukelti krizinę situaciją, nes, viena vertus, tai lems aukštesnes kainas ir "Naftogaz" uždirbs daugiau pinigų, kita vertus, "Naftogaz" vyriausiasis vadovas bus arčiau Amerikos politinio elito ir jie bus pagrindiniai naudos gavėjai, nutraukus Rusijos dujų tranzitą Europoje", — teigė ekspertas.

Pasak jo, štai su tuo Zelenskiui reikia ką nors daryti, kad būtų pasirašyta sutartis.

Anksčiau Ukrainos prezidentas Vladimiras Zelenskis televizijos kanalo "1+1" eteryje pareiškė, kad bus pasirašyta sutartis dėl Rusijos dujų tranzito per Ukrainą. Jis pažymėjo, kad šis susitarimas yra svarbus ne tik Kijevui, bet ir Europai.

Zelenskis teigė, kad visos šalys yra pasirengusios pasirašyti dokumentą, o pagrindinė problema yra sutarties sudarymo laikotarpis. Rusija pasiūlė sudaryti sutartį metams, o Ukraina — dešimčiai metų.

Tegai:
Vladimiras Zelenskis, Ukrainos "Naftogaz", Rusija
Dar šia tema
"Naftogaz" paprašė areštuoti "Gazprom" aktyvus Latvijoje
"Naftogaz" pareiškė apie 2 milijardų dolerių išieškojimą iš "Gazprom"
Kremlius papasakojo apie Putino ir Zelenskio derybų detales
Vladimiras Putinas

Elžbietos II pusbrolis apkaltintas bandymu parduoti susitikimą su Putinu

(atnaujinta 14:05 2021.05.10)
78 metų princas Maiklas šiuos kaltinimus atmetė. Jo oficialus atstovas pažymėjo, kad Kento princas nenorėtų to padaryti ir negalėjo to padaryti

VILNIUS, gegužės 10 — Sputnik. Didžiosios Britanijos karalienės Elžbietos II pusbrolis, Kento princas Maiklas buvo apkaltintas bandymu parduoti galimybę susitikti su Vladimiru Putinu, praneša BBC Rusijos tarnyba, remdamasi "Sunday Times".

Britų leidimo žurnalistai atliko tyrimą, kurio metu jie prisidengdami privačios įmonės atstovais susitiko su Kento princu. Susitikime jiems buvo pasakyta, kad princas gali juos supažindinti su Putinu. Šio pristatymo tikslas liko neaiškus. Jo draugas, skaitymo markizas, vėliau jį apibūdino kaip "neoficialų karalienės ambasadorių Rusijoje". Priduriama, kad Maikals savo penkių dienų vizitą į Rusiją galėjo įvertinti maždaug 50 000 svarų. Arba jis gali užfiksuoti vaizdo pranešimą su privačios įmonės rekomendacija už 200 tūkstančių dolerių.

78 metų princas Maiklas šiuos kaltinimus atmetė. Jo oficialus atstovas pažymėjo, kad Kento princas nenorėtų to padaryti ir negalėjo to padaryti. Tokie susitikimai, pasak jo, neįmanomi be Britanijos ambasados ​​sutikimo ir Rusijos ir Didžiosios Britanijos prekybos rūmų pagalbos. Be to, spaudai buvo priminta, kad Kentskis su Putinu nebuvo susitikęs nuo 2003 metų.

Vėliau pranešta, kad susitikdamas su žurnalistais jis padarė klaidą ir davė nerealius pažadus, dėl kurių nuoširdžiai gailisi.

Tegai:
susitikimas, Vladimiras Putinas, Elžbieta II
Salotos

Kas nutinka organizmui valgant kopūstus

(atnaujinta 16:01 2021.05.10)
Šiame straipsnyje sužinosite apie šios daržovės teigiamą ir neigiamą naudą žmogaus organizmui bei vartojimo būdus

VILNIUS, gegužės 10 — Sputnik. Daržovė, subūrusi visą gerbėjų armiją visame pasaulyje ir ilgą laiką laikyta "sodo karaliene", yra kopūstas. Nepaprastai skanus ir sveikas, jis yra nepakeičiamas daugelio salotų ingredientas, taip pat svarbus mitybos ir sveikatos stebinčiųjų komponentas, praneša Sputnik Baltarusija.

Teigiamos kopūstų sąvybės 

Kopūstai yra vienas iš svarbiausių turtingų vitaminų ir mineralų šaltinių.

Viskas dėl to, kad jame yra kalcio — jis stiprina kaulus ir dantis, nikotino rūgštis — dalyvauja organizmo energijos mainuose, B grupės vitaminuose — jie daro plaukus, nagus ir odą gražius ir gerai prižiūrimus, taip pat stebi kūno aktyvumą, nervų sistemos, taip pat kalio, kuris yra būtinas visiškam širdies ir kraujagyslių sistemos funkcionavimui.

Taip pat kopūstų naudojimas teigiamai veikia medžiagų apykaitą, turi nuskausminamąjį ir priešuždegiminį poveikį, todėl dažnai vadinamas natūraliu vaistu.

Daržovė valo organizmą nuo cholesterolio, o jame esančios skaidulos pašalina toksinus ir kenksmingus toksinus.

Kopūstai gydo inkstų ligas, virškinimo trakto ligas (ypač mažai rūgštingus gastritus) ir, svarbiausia, stiprina imuninę sistemą.

Neigiamos kopūstų sąvybės

Vartojant kopūstus, verta su saiku vartoti daržovę, kitaip galite susidurti su pilvo pūtimu, viduriavimu ir pykinimu. Verta riboti tiems žmonėms, kurie turi sveikatos problemų su skydliauke, inkstais ir kepenimis.

Tegai:
sveikata, daržovės
Temos:
Sveikas gyvenimo būdas — mityba, receptai