JAV prezidentas Donaldas Trampas, archyvinė nuotrauka

Trampas sukritikavo "Fox News" interviu su buvusiu FTB vadovu

(atnaujinta 22:47 2019.12.15)
Pasak JAV prezidento, jam buvo sunku patikėti, jog "Fox News" apklausė pasibjaurėtiną ir visiškai diskredituotą buvusį FTB direktorių Džeimsą Komį, taip pat korumpuotą politiką Adamą Šifą

VILNIUS, gruodžio 15 — Sputnik. JAV prezidentas Donaldas Trampas sukritikavo "Fox News", kuris planuoja paskelbti interviu su buvusiu FTB direktoriumi Džeimsu Komiu ir Atstovų rūmų Žvalgybos komiteto vadovu Adamu Šifu, praneša RIA Novosti.

"Sunku patikėti, kad "Fox News" apklausia pasibjaurėtiną ir visiškai diskredituotą buvusį FTB direktorių Džeimsą Komį, taip pat korumpuotą politiką Adamą Šifą. "Fox News" taip stengiasi būti politiškai korektiškas. Jie visiškai atsitraukė nuo nesėkmingų demokratų diskusijų!" — Trampas parašė savo Twitter paskyroje.

Taip pat pats Amerikos prezidentas reguliariai pasirodo šio televizijos kanalo eteryje — dažniau nei kituose JAV kanaluose. Dažnai įvyksta telefoninis pokalbis su "Fox & Friends" vedėju, kuris paprastai trunka pusvalandį ar daugiau.

Trampas atleido Komį 2017 metų gegužę. Tuomet Teisingumo departamentas pareiškė, kad Komis pažeidė subordinaciją ir viršijo savo įgaliojimus 2016 metais be departamento vadovybės žinios paskelbdamas, kad tyrimas dėl Trampo varžovės prezidento rinkimuose Hilari Klinton nutrauktas.

Adamas Šifas — vienas pagrindinių demokratų stovyklos atstovų. Vadovaudamas Žvalgybos komitetui, jis vedė posėdį, kuriame demokratai rinko įrodymus, jų manymu, pagrindžiančius Donaldo Trampo apkaltos procedūrą.

Kitą savaitę demokratų kontroliuojami Atstovų rūmai turėtų balsuoti dėl apkaltos. Tada byla keliaus į Senatą. Norint nuteisti Trampą ir nušalinti jį nuo valdžios, reikia dviejų trečdalių senatorių balsų, tačiau respublikonų dauguma neketina balsuoti prieš prezidentą. Trampas atsisakė bendradarbiauti su tyrėjais, tačiau viliasi, kad šis procesas vyks sąžiningai.

Tegai:
Fox News, Donaldas Trampas, JAV
Dar šia tema
"Kommersant": Trampas informavo Lavrovą apie norą padidinti prekybą su Rusija
Trampas Gretos Thunberg pripažinimą "Metų žmogumi" pavadino absurdišku