Крушение пассажирского самолета в Казахстане

Kazachstane sudužo keleivinis lėktuvas: žuvo 14 žmonių

(atnaujinta 09:30 2019.12.27)
Iš Almatos į Nursultaną skridęs lėktuvas, kuriuo vyko 95 keleiviai, dingo iš radaro iškart po pakilimo. Žuvo 14 žmonių, dar 35 nukentėjo

VILNIUS, gruodžio 27 — Sputnik. Keleivinis lėktuvas buvo aptiktas už kilimo ir nusileidimo tako ribų Almatoje, praneša RIA Novosti.

Vėliau Almatos oro uostas patvirtino pirmąsias tragedijos detales.

Крушение пассажирского самолета в Казахстане
© Photo : Комитет по ЧС МВД Казахстана
Lėktuvo katastrofa Kazachstane

"Šiandien oro linijų bendrovės "Bek Air" lėktuvas, skrydis 2100 Almata - Nursultanas, pakilęs pagal planą 07:05 vietos laiku (03:05 Lietuvos laiku), dingo iš radaro. Lėktuve buvo 95 keleiviai ir 5 įgulos nariai", — rašoma Almatos oro uosto pranešime.

Крушение пассажирского самолета в Казахстане
Sputnik
Avarijos vietoje Almatoje dirba beveik tūkstantis žmonių

Vėliau internete pasirodė vaizdo įrašas iš avarijos vietos Almatoje. Vaizdo įraše matoma išlikusi orlaivio uodegos dalis, taip pat pastatas, į kurį įsirėžė lėktuvas.

Skelbiama, kad oro linijų bendrovės "Bek Air" lėktuvas, skridęs iš Almatos į Nursultaną, kilimo metu prarado aukštį ir rėžėsi betoninę tvorą, po to susidūrė su dviejų aukštų pastatu.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от QazCEER (@qazceer)

"Fokker-100" tipo ir "Bek Air" oro linijų lėktuvų skrydžiai laikinai sustabdyti. Šalies Vidaus reikalų ministerijos duomenimis, iki šiol buvo nustatytos septynių aukų tapatybės, tikslūs duomenys apie žuvusiųjų ir išgyvenusiųjų skaičių bus pateikti baigus avarines gelbėjimo operacijas.

Tegai:
lėktuvo katastrofa, Kazachstanas