Lėktuvo salonas, archyvinė nuotrauka

Ekspertai papasakojo, kaip lėktuve patekti į verslo klasę

(atnaujinta 07:54 2020.01.05)
Ekspertai patikslina, kad jei yra reali priežastis, kodėl keleivis gali būti perkeltas į verslo klasę, verta apie tai pasisakyti, bet ne reikalauti

VILNIUS, sausio 4 — Sputnik. Ekspertai papasakojo, kaip padidinti galimybes patekti į verslo klasę įsigijus ekonominės klasės bilietą, praneša "The Express".

Nikas Kaunteris, bendrovės, kuri specializuojasi automobilių stovėjimo aikštelių ir viešbučių rezervavimu oro uostuose, generalinis direktorius pažymėjo, kad pavieniai keliautojai labiau linkę rinktis verslo klasę.

Jis rekomenduoja atvykti anksčiau ir mandagiai paklausti apie aptarnavimo klasės pakeitimą.

Buvęs Didžiosios Britanijos oro linijų darbuotojas taip pat patvirtino, kad mandagiai elgtis to prašant yra labai svarbu. Jūs neturėtumėte elgtis kaip vaikas ir reikalauti atnaujinti paslaugą, taip pat tikėtis, kad taip atsitiks.

Jis pabrėžė, kad dažniausiai problemų kyla su žmonėmis, kurie anksčiau keitė savo paslaugų klasę ir mano, kad dabar tai yra jų teisė.

Ekspertai patikslina, kad jei yra reali priežastis, kodėl keleivis gali būti perkeltas į verslo klasę, verta apie tai pranešti, bet ne reikalauti.

Tegai:
lėktuvų keleiviai, lėktuvas
Dar šia tema
Lietuvos pilietė tapo 500 000-ąja Kaliningrado zoologijos sodo lankytoja
Pirmasis keleivinis traukinys iš Sankt Peterburgo atvyko į Sevastopolį — video
Pasirašyta "Rail Baltica" ruožo Vilnius–Kaunas parengimo sutartis