Gitara, archyvinė nuotrauka

"Guns N' Roses" gerbėjas kaltinamas neteisėtu dainų paskelbimu internete

(atnaujinta 23:17 2020.01.04)
2019 metų spalio mėnesį "Guns N' Roses" gerbėjas pareiškė, kad dėl šio "nutekėjimo" jam buvo uždrausta lankytis grupės koncertuose

VILNIUS, sausio 4 — Sputnik. "Guns N' Roses" gerbėjas, kaltinamas išleidęs beveik 100 grupės nepaskelbtų kūrinių, gavo įspėjamąjį laišką, praneša "NME".

"Universal Music Group" kompanija teigia, kad būtent Rikas Dunsfordas (Rick Dunsford) paskelbė tinkle 97 grupės 2000 — 2001 metais sukurtas dainas.

Ukrainos prezidentas Vladimiras Zelenskis
© Sputnik / Алексей Никольский

Manoma, kad Dunsfordas su jomis susipažino po to, kai iš buvusio grupės agento Tomo Zutauto (Tom Zutaut) aukcione nusipirko saugojimo įrenginį su šiais įrašais.

"Mes labai nusivylę ir nuliūdę dėl to, kad už šiuos įrašus atsakingas asmuo nusprendė aukcione paskelbti anksčiau neišleistas dainas, kurios priklausė jo buvusiam darbdaviui", — situaciją komentavo dabartinis grupės vadovas.

Anksčiau komandos vadovybė siūlė, kad Dunsfordas grąžintų jiems šiuos įrašus už 15 tūkstančių dolerių. Tačiau, pasak "Universal Music Group", jis nusprendė medžiagą pateikti internete. Pats Dunsfordas neigia savo kaltę.

2019 metų spalio mėnesį jis pareiškė, kad dėl šio "nutekėjimo" jam buvo uždrausta lankytis "Guns N' Roses" koncertuose. Jis yra didelis grupės gerbėjas, turi daugybę tatuiruočių, kurias pasirašė šie muzikantai, ir pavadino savo sūnų Akslu (Axl solisto garbei).

Tegai:
nusikaltimas, daina, grupė
Dar šia tema
Nuo Vivaldžio iki "Metallica" per 4 minutes: ką sugeba du violončelininkai
"Metallica" pripažinta sėkmingiausia gastroliuojančia grupe pasaulyje