Žiema, archyvinė nuotrauka

Italijoje neblaivus vairuotojas partrenkė turistų grupę Vokietijos

(atnaujinta 18:57 2020.01.05)
Turimais duomenimis, vairuotojas buvo 28 metų vietinis gyventojas, jo kraujyje policija rado ypač didelį alkoholio kiekį

VILNIUS, sausio 5 — Sputnik. Žuvo šeši turistai iš Vokietijos, 11 buvo sužeista po to, kai vairuotojas, galimai apsvaigęs nuo alkoholio, partrenkė juos važiuodamas dideliu greičiu Italijos kurorte Lutage, netoli sienos su Austrija, praneša vietinis Italijos portalas "Local Italy".

Lutagas — populiarus slidinėjimo kurortas, esantis autonominėje Pietų Tirolio provincijoje, šiaurės Italijoje.

17 žmonių grupė, sekmadienio vakarą išėjusi iš klubo, laukė savo turistinio autobuso. Vietos laiku 01:15 val. (02:15 val. Lietuvos laiku) juos partrenkė automobilis. Vienas iš 11 sužeistų sraigtasparniu buvo pristatytas gydytis į Austrijos Insbruko miestą. Likusiems buvo suteikta skubi pagalba.

Laikraščio "Corriere Della Sera" duomenimis, vairuotojas buvo 28 metų vietinis gyventojas, kurio kraujyje policija nustatė ypač didelį alkoholio kiekį.

Į įvykio vietą atvyko daugiau nei 160 Italijos gelbėtojų. Policija dar nepateikė aukų vardų, nes ne visi turistai pažinojo vienas kitą, o kai kurie neturėjo pasų su savimi.

Tegai:
žūtis, Vokietija, turistai, Italija
Dar šia tema
Krasnojarsko krašte griuvo užtvanka, daugiau nei dešimt žmonių žuvo
"Trečiasis pasaulinis karas": JAV sutriko karinės tarnybos svetainės darbas