Президент Дональд Трамп

Blumbergas teigė, kad išleidžia visus pinigus, jog atsikratytų Trampo

(atnaujinta 11:36 2020.01.13)
Kandidatas į JAV prezidentus dalyvauti lenktynėse pradėjo lapkritį ir, kaip praneša žiniasklaida, televizijos reklamoms išleido daugiau nei 200 milijonų dolerių

VILNIUS, sausio 13 — Sputnik. Kandidatas į JAV prezidentus, milijardierius Maiklas Blumbergas (Michael Bloomberg) pareiškė, jog leidžia visus savo pinigus tam, kad atsikratytų JAV vadovo Donaldo Trampo.

"Pagrindinis tikslas yra atsikratyti Donaldo Trampo. Aš leidžiu visus savo pinigus tam, kad atsikratyčiau Trampo. Norite, kad išleisčiau daugiau ar mažiau? Tai viskas", — sakė Blumbergas interviu "Reuters".

Blumbergas dalyvauti lenktynėse pradėjo lapkritį ir, kaip praneša žiniasklaida, televizijos reklamoms išleido daugiau nei 200 milijonų dolerių. Blumbergas yra vienas iš aktyviausių Trampo oponentų ir eina į rinkimus su pažadu nugalėti jį.

Tačiau norėdamas būti išrinktas kaip vienas iš demokratų kandidatų, politikas pirmiausia turi gauti rinkėjų palaikymą vidiniuose partijos rinkimuose (pirminiuose rinkimuose), o vėliau, liepos mėnesį, pelnyti partijos suvažiavimo delegatų balsų daugumą. Kol kas, remiantis apklausomis, Blumbergas užima tik penktąją vietą tarp partijos narių, daugiau nei 20 proc. nusileisdamas lenktynių lyderui Džo Baidenui (Joe Biden).

JAV prezidento rinkimai vyks 2020 metų lapkričio 3 dieną.

Tegai:
Donaldas Trampas, prezidento rinkimai, JAV
Dar šia tema
Žiniasklaida: Trampas pasiūlė į NATO priimti Artimųjų Rytų šalis
Trampas pareiškė, kad JAV turi užmegzti prekybos ryšius su Rusija