Megan Markl

Žiniasklaida: Megan Markl tėvas pasirengęs teisme duoti parodymus prieš

(atnaujinta 15:28 2020.01.15)
Anot Didžiosios Britanijos princo Hario, asmeninio hercogienės laiško publikacija "Mail on Sunday" tapo būdu manipuliuoti skaitytojų nuomone

VILNIUS, sausio 15 — Sputnik. Megan Markl, Didžiosios Britanijos princo Hario žmonos, tėvas pasirengęs duoti parodymus prieš savo dukterį teisme dėl jos laiško paskelbimo britų bulvariniame laikraštyje "Mail on Sunday", praneša dienraštis "Daily Telegraph".

Leidinyje rašoma, kad iš jo turimų dokumentų matyti, kad "Mail on Sunday" gynyba bus grindžiama Tomo Markl parodymais. Pažymima, kad Londono aukštajam teismui pateikti dokumentai atskleidžia prastėjančius Megan Markl ir tėvo santykius tuo metu, kai vyko jos vestuvės su princu Hariu.

Princas Haris ir jo žmona praėjusių metų spalį paskelbė, kad kreipiasi į "Mail on Sunday" bulvarinį laikraštį dėl Megan laiško tėvui. Tada labai emocingame ir ilgame pareiškime princas apkaltino kai kuriuos britų bulvarinius laikraščius žmonos persekiojimu skelbiant melagingą informaciją apie ją.

Anot Hario, asmeninio hercogienės laiško publikacija "Mail on Sunday" tapo būdu manipuliuoti skaitytojų nuomone. Princas nurodė, kad laiškas buvo redaguojamas ir sutrumpinamas taip, kad būtų sukurtas norimas įspūdis apie jo autorę.

Po to britų leidinys pareiškė, kad neketina atsitraukti ir gins teisme asmeninio Megan Markl laiško paskelbimo teisėtumą.

Tegai:
teismas, žiniasklaida, Megan Markle
Dar šia tema
Žiniasklaida paviešino Megan Markl nuotraukas su buvusiu mylimuoju
Žiniasklaida: Megan Markl grįžo į Kanadą pas savo sūnų Arčį
Elžbieta II sutiko su princo Hario ir Megan noru pradėti "naują gyvenimą"
Sraigtasparnis Mi-8

Kietojo Rusijos sraigtasparnio "Mi-8" nusileidimo metu Čukotkoje žuvo įgula

Preliminariais duomenimis, avarijos priežastimi galėjo tapti techninis sraigtasparnio gedimas. Juodosios dėžės jau rastos, jos yra tinkamos būklės

VILNIUS, gegužės 26 — Sputnik. Rusijos oro gynybos ir kosmoso pajėgų sraigtasparnis "Mi-8" sunkiai nusileido netoli aerodromo "Ugolnyje kopi" Čukotkoje, incidento metu žuvo visa sraigtasparnio įgula. Apie tai praneša RIA Novosti su nuoroda į Rusijos gynybos ministeriją.

Pakistane sudužo keleivinis lėktuvas
© AFP 2020 / Asif Hassan

Kaip agentūrai pranešė ekstremaliosios tarnybos, iš viso yra keturi žuvusieji.

Incidentas įvyko antradienį apie 5:00 Maskvos laiku (sutampa su Lietuvos laiku) mokomojo skrydžio metu.

Preliminariais duomenimis, avarijos priežastimi galėjo tapti techninis sraigtasparnio gedimas. Į įvykio vietą buvo išsiųsta Rusijos oro gynybos ir kosmoso pajėgų Aukštosios vadovybės komisija.

Pažymima, kad "Mi-8" juodosios dėžės jau rastos. Avarija beveik neturėjo įtakos skrydžio duomenų savirašiui ir lėktuvo diktofonui.

Anadyro oro uostas veikia įprastu režimu.

Tegai:
sraigtasparnis, Rusija
Raudonoji aikštė, archyvinė nuotrauka

Ukrainoje sukurtas žaidimas su Hitlerio paradu Raudonojoje aikštėje

(atnaujinta 07:55 2020.05.26)
Tokie projektai prieštarauja tarptautinei teisei ir turėtų būti traktuojami kaip fašistinės ideologijos propaganda

VILNIUS, gegužės 26 — Sputnik. Ukrainos žaidimų kūrėjai "Starni Games" paskelbė vaizdo įrašą naujajai "Strategic Mind: Blitzkrieg" strategijai, kurioje parodyta, kaip Adolfas Hitleris rengia paradą Raudonojoje aikštėje po savo "pergalės mūšyje dėl Maskvos", rašo RIA Novosti.

Autoriai nurodo, kad žaidimo siužetas yra "alternatyvi istorija".

Filmuotoje medžiagoje parodyta, kaip naciai stovi virš Lenino mauzoliejaus, ant jų uniformų yra Trečiojo Reicho simbolika. Aprašyme "Steam" platformoje sakoma, kad žaidime yra tokios istorinės figūros kaip Hermanas Geringas, Ervinas Romelis, Francas Halderis ir kiti. "Blitzkrieg" pranešime raginama "parklupdyti visą Europą vadovaujant Vokietijos kariuomenei".

Į žaidimą jau buvo atkreiptas dėmesys Rusijoje. Kaip sakė radijo stoties "Govorit Moskva" Federacijos tarybos Gynybos ir saugumo komiteto narys Francas Klincevičius, tokie projektai prieštarauja tarptautinei teisei ir turėtų būti traktuojami kaip fašistinės ideologijos propaganda.

"Tai yra nusikalstama veika. Todėl tiems žmonėms, kurie reklamuoja tokį žaidimą, nedelsiant bus taikoma baudžiamoji atsakomybė", — pabrėžė jis.

Šiuo metu žaidimą gali nusipirkti Rusijos vartotojai.

Tegai:
Rusija, Ukraina