Koronaviruso protrūkiai Kinijoje

Britanijoje devyni žmonės laukia koronaviruso tyrimo rezultatų

(atnaujinta 23:15 2020.01.24)
"Public Health England" (PHE) agentūros prie Didžiosios Britanijos sveikatos apsaugos departamento duomenimis, koronaviruso rizika šalies gyventojams išlieka nedidelė

VILNIUS, sausio 24 — Sputnik. Medikai Didžiojoje Britanijoje tikrina devynis žmones, kurie įtariami užsikrėtę naujo tipo koronavirusu, dar penkių žmonių tyrimų rezultatai yra neigiami, rašo laikraštis "Daily Telegraph" su nuoroda į "Public Health England" (PHE) agentūros prie Didžiosios Britanijos sveikatos apsaugos departamento pateiktus duomenis.

Anksčiau pranešta, kad Britanijoje įtarus koronavirusą tikrinami keturi žmonės, jie paguldyti į ligoninę Škotijoje.

PHE pranešime teigiama, kad penkių pacientų tyrimų rezultatai yra neigiami, devyniems vis dar atliekami tyrimai. Agentūra patvirtino, kad koronaviruso rizika Didžiosios Britanijos gyventojams išlieka nedidelė.

2019-nCoV

Gruodžio pabaigoje Kinijos valdžia paskelbė apie nežinomos kilmės pneumonijos protrūkį Uhano mieste. Pirmieji atvejai buvo susiję su jūros gėrybių rinka. Ekspertai nustatė, kad ligos sukėlėjas — naujo tipo koronavirusas 2019-nCoV. Vėliau paaiškėjo, kad virusu užsikrečiama nuo jį nešiojančių žmonių.

Naujausiais duomenimis, užsikrėtusiųjų skaičius visoje šalyje viršijo 830. Mirė 26 pacientai, 24 iš jų Hubėjaus provincijos teritorijoje, du — už jos ribų.

Virusas jau išplitęs už Kinijos ribų, ligos atvejai užfiksuoti Pietų Korėjoje, Japonijoje, Singapūre, JAV ir Tailande.

Tegai:
koronavirusas, Didžioji Britanija, virusas
Temos:
Koronavirusas iš Kinijos: pasauliui gresia epidemija? (128)